Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 5560 - Nie widac partycji na dysku

ValValiantThor 09 Sie 2013 22:23 4113 37
    ValValiantThor
    Poziom 33  

Dalsza częsc trochę lepiej.

• Pomocny post
    artaa
    Poziom 43  
    I wszystko jasne. Teraz foto pasuje do objawów... ;-)

Czas na nowy HDD (najlepiej SSHD) lub spróbować z gwarancją jak ma.
    ValValiantThor
    Poziom 33  
    Tez tak myślałem. Gwarancja była na lapka rok. No trudno byłem przekonany na 90 procent że dysk do kosza ale lepiej sie upewnić. Cieszę się że dane odzyskałem i jestem wdzięczny.
    sq3evp
    Poziom 21  
    Upadku gwarancja nie obejmuje. Podobno w lepszych modelach notebooków jest czujnik przyspieszenia w dysku używany do parkowania głowicy w czasie gdy maszyna pracuje a przemieszcza sie. Dane z tego czujnika służą do diagnozy - duże przyspieszenie to na 99% upadek.
    ValValiantThor
    Poziom 33  
    sq3evp napisał:
    Upadku gwarancja nie obejmuje. Podobno w lepszych modelach notebooków jest czujnik przyspieszenia w dysku używany do parkowania głowicy w czasie gdy maszyna pracuje a przemieszcza sie. Dane z tego czujnika służą do diagnozy - duże przyspieszenie to na 99% upadek.
    Dokładnie tak miał kumpla Dell. Ale ten acer chyba tego nie ma. Bo sprawdzałem w menadżerze urządzeń czy jest sterownik czujnika. Bo w dellu własnie instalowało się do tego odpowiedni sterownik.

Teraz pytanko doradzcie jaki dysk kupić.

Zastanawiam się nad WD7500BPVT czyli ten sam dysk lub WD7500BPVX może macie inne pomysły?

Który będzie lepszy. Nie chce dysku kupować z allegro zaznaczam.
    artaa
    Poziom 43  
    Napisałem: SSHD od ST.
    Są wersje 500 i 1000GB, ceny od 255zł.
    ValValiantThor
    Poziom 33  
    Kurde fajny ten dysk SSHD 500GB, ale nie moge przekroczyc tak powiedzmy 230zł tyle mam.

Dyskusje handlowe -> od tego jest dział Co kupić? [WojtasJD]