Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xperia neo V grzeje się i szybko rozładowuje się !

mattik94 08 Aug 2013 22:06 4755 6
    mattik94
    Level 8  
    Witam. wczoraj zauważyłem po odłączeniu ładowarki i krótkiej chwili używania że moja xperia jest wyłączona kiedy ją włączyłem to bateria była wyczerpana a telefon cały gorący. Dziś szukałem podobnych problemów w internecie ale nikt nie napisał co się stało, rozebrałem telefon i zauważyłem że nagrzewa się ta część : Xperia neo V grzeje się i szybko rozładowuje się !
    rtvkce
    Level 29  
    Ściągnij ekran i sprawdź czy nie masz zwarć
    mattik94
    Level 8  
    a jak to dokładnie sprawdzić ??
    rafal6113
    Level 13  
    Podłączam się do tematu bo w moim neo v mam to samo - nawet gdy jest wyłączony to i tak żry baterię.
    mattik94
    Level 8  
    Ja oddałem do serwisu i powiedzieli, że pewnie płytka główna, ale jeszcze nie zrobili i nic nie wiadomo.
    rafal6113
    Level 13  
    To że płyta to ja wiem ale jak pisałem do jednego serwisu to powiedzieli koszt za części 500 pln + robocizna....za tyle to sobie nowy kupie...
    mattik94
    Level 8  
    Dzwoniłem do serwisu powiedzieli że na płytce spalił się jakiś układ, dzwonili do hurtowni a tam im powiedzieli że nie mają takiego czegoś w sprzedaży tylko całe płytki główne. Panowie z serwisu szukają teraz płytki z inną wadą i że koszt to około 50 zł ale kiedy oni to znajdą to nikt nie wie.