Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericson T230. Potrzebny nowy soft. Telefon zablokowany przez sieć.

09 Mar 2005 18:21 1338 11
  • Poziom 2  
    potrzebuje nowy soft do tego telefonu...i mam pytanie?/telefon został zablokowany przez sieć i czy wystarczy zmienic soft żeby telefonik działał?...dziekuje z góry...mam tylko kabelek...jezeli ktos ma soft i program do wgrania oprogramowania bede wdzieczny...dziekuje za pomoc
  • Poziom 16  
    Jaki masz kabelek Terminator bo innym nic nie zrobisz. A jesli siec zablokowala telefon czyli jest kradziony i trzeba by bylo zmienic numer IMEI ale to jest przetpstwo. Wiec jak chcesz?

POzdro
  • Poziom 21  
    Telefon jest na 100% kradziony!
  • Poziom 2  
    telefon nie jest moj a ciekawi mnie taka zabawa...i dlatego chcialbym sprobowac cos z tym zrobic wiec jezeli mozecie to dajcie jakies programiki zeby mi pomoc...dzieki
  • Poziom 2  
    terminator...a nie mam zadnych programikow
  • Poziom 21  
    Zabawa? Co mamy przez to rozumieć? Telefon nie twój - a zmiana imei to dla Ciebie zabawa? Dla mnie to przestępstwo.
  • Poziom 2  
    ciekawi mnie to i dlatego chce spróbować...ale jezeli nie mozesz mi pomoc...dzieki
  • Poziom 16  
    Ale ty ciekawski jestes!!! Tylko zeby ta ciekawosc nie zaprowadzila cie na komisariat hi hi hi. A program nazywa sie DIV a wersje sa rózne np. v 3.1 lub v 4.0 Tylko pamietaj ze robisz to na wlasne ryzyko. A ja to uwazam za przestepstwo i nie pochwalam takiego czegos.

POzdro
  • Poziom 32  
    Pomóc to my Ci możemy, ale my jesteśmy ludźmi uczciwymi i nie pomożemy. Gdybyś Ty był również uczciwy to zgłosiłbys posiadanie kradzionego telefonu na policji!
    Boże! W jakim kraju my żyjemy??
  • Poziom 11  
    a która siec była tak miła i zablokowała ci telefon :
    (w jakiej sieci masz telefon)
  • Poziom 11  
    Hej a może ty jesteś dowcipniś i wydzwaniałeś na nr.alarmowe 999, 998, 997 z głupotami i na ich wniosek Ci zablokowali fona bo wiem że tak robioą i w takim przypadku nie jestem za pomocą .

Dodano po 6 [minuty]:

007 napisał:
    Hej a może ty jesteś dowcipniś i wydzwaniałeś na nr.alarmowe 999, 998, 997 z głupotami i na ich wniosek Ci zablokowali fona bo wiem że tak robioą i w takim przypadku nie jestem za pomocą .
    A tak nawiasem to za taki Temat MODERATOR powinien to usunąć bo to jest lewizna i to przez duże L