Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DĽwięk w słuchawkach bezprzewodowych i w głosnikach - ¬le

kevinmetal 09 Sie 2013 09:00 1941 6
  • #1 09 Sie 2013 09:00
    kevinmetal
    Poziom 2  

Witam
    Jestem nowy na tym forum więc troche wyrozumiało¶ci ;)
    Kupiłem słuchawki bezprzewodowe i po podł±czeniu do TV słychac dĽwięk ze słuchawek i z głosników TV.
    Jak zrobić by dĽwiek tylko był słyszany w słuchawkach
    Dodam że transmiter podł±czyłem do TV za pomoc± kabla audio RCA - bo taki był w zestawie.
    Dodam też że szukałem w moim TV LG jakiej¶ funkcji do wyłaczania,przełanczania dĽwieku ze słuchawek na głosni i nic nie znalazłem.
    Z góry dziękuję

Widać, że dzisiaj zalogowany user z tych NIEczytaj±cych regulaminu Forum, chociaż "nacisn±ł" klawisz "potwierdzaj±cy". :!:
    Regulamin pkt 3.1.13.
    NIE piszemy byle gdzie a tylko w tematach do takich dyskusji przeznaczonych. :!:
    Regulamin pkt 3.1.14 .
    Popraw wpis. [SP5ANJ]

0 6
  • #2 09 Sie 2013 09:14
    Gunslinger
    Poziom 28  

Podpi±łe¶ chinch do euro? W takim razie nie ma szans wyciszyć. Telewizor tylko na wyj¶ciu jack ma piny odł±czaj±ce gło¶niki. Najłatwiej kup wtyk chinch, albo utnij od czego¶ i wepnij do jack.

0
  • #4 09 Sie 2013 12:09
    kevinmetal
    Poziom 2  

W moim LG nie ma niestety wej¶cia na jacka.
    Czyli jack odcina gło¶niki z telewizora i nie ma innego sposobu na wył±czenie gło¶ników by grały same słuchawki??

0
  • #5 09 Sie 2013 14:19
    swiatal
    Poziom 19  

Wygl±da na to, że bez ingerencji we wnętrze Twojego LG trudno będzie.
    Pozdrawiam.

0
  • #6 09 Sie 2013 14:36
    Fazi87
    Poziom 24  

Podaj model tv, sprawdĽ czy nie ma takiej opcji w menu. Je¶li się podł±czasz pod wyj¶cie rca zobacz czy zciszaj±c w tv poziom dĽwięku na rca nie jest on stały.

0
  • #7 09 Sie 2013 14:50
    puszak
    Poziom 28  

Co¶ mi się przypomina że na na wyj¶ciu RCA jest pewien poziom dĽwięku niezależny od gło¶no¶ci TV. Nie jestem tego pewien ale może wystarczy ¶ciszyć w TV.

0