Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung NP350V5C-S08PL - bardzo długie przywracanie ustawień fabrycznych

09 Sie 2013 11:32 2094 4
  • Poziom 7  
    Witam mam problem z moim laptopem. Zacznę od początku. Laptop jest nowy ma ponad 2tygodnie i 2dni temu zaczął strasznie wolno działać.w wydajnościach sprawdzilem ze użycie dysku wynosi 100% a w poszczególnych pprogramach nie zabierało nawet 20% dysku. Chciałem zrobić skan całego komputera avastem lecz przy 30% komputer sie wyłączył bo skończyła sie bateria a ja zapomniałem podpiąć do prądu. Potem nie robiłem już skanu tylko chciałem przywrocic ustawienia fabryczne i zacząłem to robić wczoraj (08.08.2013) około godziny 18.30 a dziś (09.08.2013) godzina 11.30 laptop ma dopiero gotowe 60%.dlaczego tak wolno to działa ? Przy zakupie zrobiłem przywracanie uustawień fabrycznych w jakieś 15-20minut a teraz dysk był zajęty jakieś 100gb z 500gb. Proszę o pomoc gdyż jestem na obozie i potrzebuje laptopa bo nuda straszna :-( jestem prawie całkowicie zielony w tych sprawach proszę o dokładniejsze wyjaśnienie
  • Moderator - Komputery Serwis
    Musi proces się zakończyć.
    Po ukończeniu daj screena z Crystal Disk Info.
    Wykonaj "pełne skanowanie" MBAM i zamieść logi.
  • Poziom 7  
    Skończyło sie ale wyskoczyl błąd ze resetowanie komputera nie było możliwe do wykonania. Może mi ktoś powiedzieć jak ustawić w windows 8 urządzenie rozruchowe żeby zaraz po włączeniu lapka odpalalo z PENDRIVE ?
  • Moderator - Komputery Serwis
    headshot18 napisał:
    jak ustawić w windows 8 urządzenie rozruchowe żeby zaraz po włączeniu lapka odpalalo z PENDRIVE ?

Nie ustawiasz tego w systemie tylko w biosie zmieniasz bootowanie na pendrive (pod warunkiem iż bios to udostępnia).
  • Poziom 7  
    Mam jeszcze problem.

BIOS widzi moj dysk natomiast przy instalacji windows8 nie widzi dysku ;/
    Moge zaladowac sterownik dysku ale nie wiem ktory sterownik pobrac i wrzucic na pamiec zewnetrzna USB

Da sie jakos sprawdzic jaki mam dysk przez BIOS?? albo wiersz polecen

@EDIT dowiedzialem sie, ze mam taki dysk Dysk twardy 500 GB S-ATAII (5 400 obr/min) jakie pobrac sterowniki do niego?? a w BIOSie mam cos takiego st500lm012 hn-m500mbb