Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI B6500 - Jak skasować blokadę panelu drukarki?

09 Sie 2013 12:46 2304 8

• Poziom 30  
    Witam.
    W drukarce OKI B6500 zablokowany jest panel sterowania drukarki. Może ktoś zna procedurę jego odblokowania lub procedurę resetu drukarki do ustawień fabrycznych?
    Po sieci nie mogę, nie znam hasła!
    Dziękuje i Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    A próbował kolega hasło: aaaaaa lub 6 ostatnich ZNAKÓW z MAC adresu karty sieciowej drukarki ?

Pozdrawiam,
    Namadar

• Poziom 30  
    mickpr napisał:

Nie działa próbowałem.

Dodano po 25 [sekundy]:

namadar napisał:
    A próbował kolega hasło: aaaaaa lub 6 ostatnich ZNAKÓW z MAC adresu karty sieciowej drukarki ?

Pozdrawiam,
    Namadar

Nie działa, próbowałem.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Witaj,

Nie działa login admin i haslo aaaaaa lub MAC adres (AA:BB:CC:DD:EE:FF) haslo: DDEEFF to pewnie jest założone inne hasło ... chyba że kolega wpisaywał :EE:FF :)

Pozdrawiam,
    Namadar

• Poziom 30  
    namadar napisał:
    Witaj,

Nie działa login admin i haslo aaaaaa lub MAC adres (AA:BB:CC:DD:EE:FF) haslo: DDEEFF to pewnie jest założone inne hasło ... chyba że kolega wpisaywał :EE:FF :)

Pozdrawiam,
    Namadar

Wpisywałem bez dwukropek:)

Dodano po 8 [minuty]:

mickpr napisał:
    A w service manual nic nie znajdziesz?
    http://www.okitraining.com.br/download/arquiv...nuais//B6500%20Printer%20Service%20Manual.pdf

Jeszcze coś:

Pressing the left arrow and cancel buttons simultaneously while powering on the printer allowed us to get to the lock/unlock menu

źródło: http://forums.techguy.org/hardware/990422-oki-b6500-panel-locked.html

Mam zapisaną tą kombinację, sprawdzałem na OKI B6300 działa, na tej OKI B6500 nie działa, muszę sprawdzić na innej OKI B6500.
  • Poziom 39  
    laserjack napisał:
    sprawdzałem na OKI B6300 działa, na tej OKI B6500 nie działa
    W jaki sposób panel "jest zablokowany"? Kompletnie nie reaguje na żaden przycisk? Może fizycznie jest klawiatura odpięta?

• Poziom 30  
    Już mam kombinację, jak ktoś sobie życzy, to podam na priv.
    Dziękuję i Pozdrawiam.