Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagłośnienie dla domu do 1700zł

Cinus44 09 Aug 2013 18:09 1215 7
    Cinus44
    Level 10  
    Poszukuje zestawu stereo do 1700zł.
    Grać będzie pod wzmacniaczem Akai AM-95 w pomieszczeniu 28m.
    Zastanawiam się nad Tonsil Voyager 350 albo Tonsil Maestro II 180, czy znajdę coś innego wartego uwagi do tej kwoty?
    Obecnie posiadam bardzo rzadko spotykany model JAMO EXCLUSIVE 3300.
    Słucham głownie muzyki klubowej, czasem jednak pokuszę się również o inne gatunki!
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Uzytkowinik19
    Level 38  
    Czego brakuje Ci w obecnych kolumnach?
    Cinus44
    Level 10  
    Kupiłem je po prostu okazyjnie są to moje pierwsze poważniejsze kolumny sądzę jednak że mogę mieć lepsze kolumny. Czy za 1700 zł kupię zestaw lepiej brzmiących kolumn niż te które obecnie posiadam?
    Excalibue
    Level 17  
    Masz całkiem niezły i wydajny prądowo model akai'a.
    W tej chwili patrząc po ofertach na allegro, zastanawiałbym się nad dwoma modelami kolumn :
    -Dali 450
    -T+A TMR 100.

Oba modele należą do neutralnie grających kolumn z bardzo dobrym pasmem niskotonowym - dokładnym i rozciągniętym.
    Pozdrawiam.
    Cinus44
    Level 10  
    Moją uwagę przyciągnęła propozycja od STX a mianowicie model FX-300 . Wiem że w budżecie się nie zmieszczę ale czy warto dopłacać do tych kolumn? Przyznam szczerze ze firma STX nie kojarzy mi się zbyt dobrze miałem z nią trochę wspólnego parę lat temu. Przez ten cały czas wiele mogło się jednak w tej kwestii zmienić. Przyznam szczerze to FX-300 nie grzeszą pięknem aż się chce pomyśleć o własnym zestawie DIY :) Trochę dziwna polityka firmy rozumiem że nie znajdę tego modelu nigdzie indziej niż w oficjalnym salonie STX?
    Dali 450 - Ładnie , klasyczne , stonowane wizualnie kolumny. Myślę że w tym przypadku z odsłuchem będzie już trochę łatwiej. Jak waszym zdaniem wypadają na tle STX FX-300?
    Poszukuje kolumn powiedzmy do 2tyś zł , w grę wchodzą również kolumny używane.
    irek6311
    Level 33  
    Poszukaj używanych DALI IKON 6 mk II . grają rewelacyjnie w całym paśmie ,
    ja jestem z nich zadowolony i w pokoju 35m" dają radę z nagłośnieniem ,
    odnośnie STX FX-300 to topowe ich kolumny i warte uwagi bo cena przystępna a grają bardzo dobrze < warto ich posłuchać .