Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Samsung - nie loguje się to android

10 Sie 2013 10:24 5667 8
  • Poziom 19  
    Witam
    Posiadam Tableta Samsung 10'' (dostałem w prezencie bez kartona i nie wiem jaki model po na tablecie brak jest modelu)
    Ostatnio po włączeniu tabletu włącza się tylko do momentu napisu android który świeci, dalej ani rusz.
    Dokopałem się w necie do twardego reseta, wciskam power i jednocześnie guzik od volume i android odpala się z logo z wykrzyknikiem.

W załączeniu zdjęcie z napisem android do którego momentu się odpala i drugie zdjęcie z logo po twardym resecie.

Tablet Samsung - nie loguje się to android Tablet Samsung - nie loguje się to android
    Cóż mam począć oprócz wysyłki do serwisu...
  • PCBway
  • Poziom 31  
    W samsungu trzeba chyba Vol Up i Power przytrzymać by wejść w tryb recovery.
  • PCBway
  • Poziom 24  
    W tym problemie pomóc powinno tylko wgranie nowego, czystego softu.
  • Poziom 19  
    Panie Szyszko...
    Vol Up i Power wciskałem i po tej kombinacji pojawia się logo androidka z wykrzyknikiem , zdjęcie drugie

Czyli zepsucie mechaniczne typu ram czy płyta główna można wykluczyć??

Tak przyjrzałem się temu tablecie i dla mnie jest to podróbą samsunga, brak jest jakiegokolwiek napisu modelu i po włączeniu poweru wyskakuje na całym ekranie ludzik androida... w samsungach tak nie ma...

poza tym twardy reset w samsungu robi się z volume - a u mnie z volume + :)

Co do wgrania softu da rade go wgrać jak po twardym resecie wyskakuje u mnie takie dziwne logo z wykrzyknikiem??
  • Poziom 24  
    Powinno dać radę z tym wgraniem softu o ile to tak jak piszesz, nie podróba, ale próbuj, trudno się softu nie wgrywa. Tylko jest problem, bo zapomniałem o tym że nie wiesz jaki to model, a to już jest problem.
  • Poziom 19  
    No właśnie, nie ma żadnego modelu na obudowie, nie idzie wgrać jakiegoś softu bez znajomości modelu??

Dodam fotki może ktoś odgadnie co to :)

Przekątna ekranu 25,5 cm czyli 10 cali jakoś

Tablet Samsung - nie loguje się to android Tablet Samsung - nie loguje się to android Tablet Samsung - nie loguje się to android [/img]
  • Poziom 19  
    Zapomniałem dodać że tablet przyjechał z Hong Kongu, więc co do orginalności to nie jestem pewny bo sam byłem w Chinach i wiem jak tam podrabiają i wciskają turystą buble :)

A co do wgrania softu, to znalazłem instrukcje ale tam trzeba po twardym resecie kliknąć w ikone a u mnie po twardym resecie nie ma wyboru opcji tylko od razu wyskakuje ikona androida z wykrzyknikiem, chyba że są inne opcje wgrywania softu o których nie wiem???
  • Poziom 43  
    Wygląda na Samsung Galaxy Tab.
  • Poziom 17  
    Niech go delikatnie rozbierze. Na pcb powinien być gdzieś model.