Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 690 - przestaje drukować

09 Mar 2005 19:50 1202 6
  • #1 09 Mar 2005 19:50
    104207
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 09 Mar 2005 19:57
    noel79
    Poziom 21  

mam jeszcze pytanko czy miga pomaranczowa dioda

0
  • #3 10 Mar 2005 14:24
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda

No i konserwacja: czy była robiona ??

0
  • #4 11 Mar 2005 11:54
    kim
    Poziom 14  

Mam to samo z HP 695 C. Zaczyna drukowac. Wydrukuje najczęściej jeden niebieski pasek i staje. Diody (zioelona i pomarańczowa) mrygają na przemian. Moje pierwsze podejrzenie padlo na kabel. Wymieniłem. Ale dalej jest to samo. Dzisaj przeprowadzilem nastepny test - przy odłączonym komuterze chciałem wydrukować stronę testową - i wydrukowało się tylko logo HP w prawym górnym rogu i przestała drukować (jak zwykle zaczęły mrugać diody na przemian) .. Nei wiem juz co mam z nią zrobić.. czasami zdaży się że z jedną stonę wydrukuje i staje.. Czasmi wydrukuje 1/4 strony - staje i koniec po drukowaniu. Jak ją wyłacze i włącze ponownie to drukuje jakieś bzdury na czarno. Pojemniki na peno sprawne bo orginalne i sprawdzane w drugiej drukarce.. już nie wiem co mam z nią zrobić.. chyba wyrzuce przez okno :)

0
  • #5 13 Mar 2005 22:37
    104207
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 13 Mar 2005 23:29
    kris21
    Poziom 17  

Witam.
    Napewno pierwszą żeczą jaką powinieneś zrobić to tak ja już wspomniał Kosmita konserwacje drukareczki (przedmuchac ją sprężonym powietrzem, wyczyścić i naoliwić prowadnice po której sunie koszyk, wyczyścić pasek za pomocą którego koszyk odpowiednie położenie osiąga, wymyć gąbki w pojemniku w którym zbiera się zużyty tusz i wyjąć wszytkie kabelki prowadzące do płyty głównej i samą płyte przeczyścić kontaktem a potem podłączyć wszstki i powinno być oki) oczywiście jeśli tak ja mówisz masz sprawne wkłady a trametowe i o ile niemasz uszkodzoneko koszyka tzn tasiemki prowadzącej do płyty głównej(miałem takowy przypadeczek).
    Pozdrawiam.

0
  • #7 13 Lis 2005 10:52
    104207
    Użytkownik usunął konto