Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP 690 - przestaje drukować

09 Mar 2005 19:50 1322 6
    User removed account
    User removed account  
    noel79
    Level 21  
    mam jeszcze pytanko czy miga pomaranczowa dioda
    kosmita
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No i konserwacja: czy była robiona ??
    kim
    Level 14  
    Mam to samo z HP 695 C. Zaczyna drukowac. Wydrukuje najczęściej jeden niebieski pasek i staje. Diody (zioelona i pomarańczowa) mrygają na przemian. Moje pierwsze podejrzenie padlo na kabel. Wymieniłem. Ale dalej jest to samo. Dzisaj przeprowadzilem nastepny test - przy odłączonym komuterze chciałem wydrukować stronę testową - i wydrukowało się tylko logo HP w prawym górnym rogu i przestała drukować (jak zwykle zaczęły mrugać diody na przemian) .. Nei wiem juz co mam z nią zrobić.. czasami zdaży się że z jedną stonę wydrukuje i staje.. Czasmi wydrukuje 1/4 strony - staje i koniec po drukowaniu. Jak ją wyłacze i włącze ponownie to drukuje jakieś bzdury na czarno. Pojemniki na peno sprawne bo orginalne i sprawdzane w drugiej drukarce.. już nie wiem co mam z nią zrobić.. chyba wyrzuce przez okno :)
    User removed account
    User removed account  
    kris21
    Level 17  
    Witam.
    Napewno pierwszą żeczą jaką powinieneś zrobić to tak ja już wspomniał Kosmita konserwacje drukareczki (przedmuchac ją sprężonym powietrzem, wyczyścić i naoliwić prowadnice po której sunie koszyk, wyczyścić pasek za pomocą którego koszyk odpowiednie położenie osiąga, wymyć gąbki w pojemniku w którym zbiera się zużyty tusz i wyjąć wszytkie kabelki prowadzące do płyty głównej i samą płyte przeczyścić kontaktem a potem podłączyć wszstki i powinno być oki) oczywiście jeśli tak ja mówisz masz sprawne wkłady a trametowe i o ile niemasz uszkodzoneko koszyka tzn tasiemki prowadzącej do płyty głównej(miałem takowy przypadeczek).
    Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account