Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Laptopa do TV przez HDMI

Kasparo 10 Sie 2013 12:26 2061 5
  • #1 10 Sie 2013 12:26
    Kasparo
    Poziom 9  

Witam, podłączyłem wczoraj laptopa do telewizora kablem HDMI żeby obejrzeć jakiś film, lecz nie mogłem ustawić dźwięku tak by płynął z TV, dało się tylko z głośników laptopowych. Wcześniej gdy telewizor był podłączony do komputera, który na chwilę obecną jest niedysponowany, w ustawieniach dźwięku w panelu sterowania normalnie pokazywało że mogę przełączyć dźwięk z głośników na TV. Jeśli da się to ustawić prosiłbym o radę jeśli nie to trudno

Laptop: fujitsu siemens amilo pi 3540
    TV: Samsung LE40A615A3F

1 5
  • SterControl
  • #2 10 Sie 2013 12:48
    marcelrz
    Poziom 12  

Prawy na głosnik w lewym dolnym rogu i ja w swojej 7 mam "urządzenia do odtwarzania", i tam wystarczy chwile pogrzebać.

0
  • SterControl
  • #3 10 Sie 2013 13:12
    Kasparo
    Poziom 9  

marcelrz napisał:
    Prawy na głosnik w lewym dolnym rogu i ja w swojej 7 mam "urządzenia do odtwarzania", i tam wystarczy chwile pogrzebać.

Właśnie tam powinno wykrywać (w zakładce odtwarzanie) że mam podłączony telewizor, ale coś nie wykrywa. Chyba trzeba dodać to ręcznie tylko nie wiem za bardzo jak.

0
  • #5 10 Sie 2013 15:41
    SilesiaVratislavia
    Poziom 9  

Sprawdź jeszcze we wspominanych "urządzeniach do odtwarzania" czy przypadkiem nie wyłączyłeś kiedyś wyświetlania TV na liście - prawym na liście i pokaż wyłączone urządzenia czy jakoś tak, mam system po angielsku więc mogę się delikatnie mylić :) Czasem takie banalne rozwiązanie umyka naszej uwadze, sam kiedyś z tym się głowiłem, a zapomniałem że sam osobiście dane urządzenie ukryłem..

0
  • #6 10 Sie 2013 17:28
    Kasparo
    Poziom 9  

Na razie wszystkie próby na na nic. Nie mam tego nawet w ukrytych/wyłączonych urządzeniach. Próbowałem stery do grafiki od producenta, najnowsze to samo ze sterami dźwięku.

0