Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak usunąć delta toolbar z chrome

11 Sie 2013 15:43 1788 16
  • Poziom 16  
    Dzisiaj pobierając coś z internetu pobrałem to "wredne coś" czyli delta toolbar. Po otwarciu nowej karty pojawia się takie coś http://www1.delta-search.com/?babsrc=NT_ss_SU...A74FA15F9&affID=121232&tt=070813_wc1&tsp=4971 W panelu starowania odinstalowałem wszystko co mogło być z tym związane. Przeskanowałem komputer avastem i ccleanerem. Próbowałem dużo rzeczy i nic, czytałem i nic. Gdzieś pisali żeby w uruchom wpisać regedit, później ctr+F i wpisać delta toolbar, tak zrobiłem usunąłem wszystko i nic. Jak się tego pozbyć?
  • Poziom 29  
    Adwcleaner użyj, prosty programik powinien załatwić sprawę.
  • Poziom 16  
    Tylko że właśnie przy pobieraniu z dobreprogramy.pl pobrałem to dziadostwo.
  • Poziom 29  
    Nie pobieraj z dobreprogramy, są pewnie setki innych miejsc w tym strona producenta tego programiku. Poza tym wystarczy czytać co się klika a nie na pałę next next next to by się nie zainstalowało.
  • Poziom 16  
    elemen_th napisał:
    Poza tym wystarczy czytać co się klika a nie na pałę next next next to by się nie zainstalowało.

Masz racje, ale chyba większość tak robi.
  • Poziom 16  
    jdubowski napisał:
    Co nie znaczy że bezmyślność trzeba naśladować.

Jest jeszcze lenistwo. Dzisiaj wziąłem się za czytanie ebook'a, przeczytałem jakieś 25 stron i postanowiłem ściągnąć coś do czytania za mnie.
  • Poziom 29  
    Kiedyś twòrcy takich portali zarabiali na reklamach az pojawiły się dodatki do przeglądarek typu adblock więc muszą zarabiać na reklamach inaczej...
  • Poziom 16  
    Dzięki wszystkim. Problem naprawiony. Postaram się coś tam czytać następnym razem.
  • Poziom 16  
    Nie jestem zbyt kreatywny więc bedzie ciężko ale napisze tak jak umiem. Poprostu pobrałem program adwcleaner, jak się włączył kliknąłem "szukaj" przez kilka minut szukało, jak już znalazło jakieś klucze i błędy kliknąłem "usuń". Ot, cała filozofia.
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    krych97 napisał:
    Nie jestem zbyt kreatywny więc bedzie ciężko.

Lenistwo się pleni chyba ;)
    Nie idzie o doktorat, ale o napisanie trech słów - czy użyłes programu X czy Y oraz czy wykonywałeś procedurę z nośnika bootowalnego czy z zainstalowanego systemu...
  • Poziom 43  
    krych97 napisał:

Masz racje, ale chyba większość tak robi.

Chyba nie... Ja sprawdzam co instaluję zwłaszcza że teraz producenci tego oprogramowania wciskają to na okrągło wszędzie gdzie się da a zwłaszcza z dobre programy.pl które podstępnie to wykorzystują. Była gruba afera właśnie z tym serwisem i "dodatkami" do programów z ich strony.
  • Poziom 16  
    Nie wiem czy to przez ten program ale po podłączeniu słuchawek do laptopa nie wyłącza mi dźwięku w głośnikach. Czy mogłem w jakiś sposób usunąć sterowniki? Czy to inny powód?
  • Moderator - Komputery Serwis
    krych97 napisał:
    Czy mogłem w jakiś sposób usunąć sterowniki? Czy to inny powód?

Daj screena z menadżera urządzeń.
  • Poziom 16  
    Jak usunąć delta toolbar z chrome O to chodziło? Coś dużo problemów ostatnio mam ze wszystkim, albo się psuje coś na kompie albo coś w życiu.