Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Optimus 4X HD p880 kłopot z baterią

11 Sie 2013 15:57 4887 10
  • Poziom 10  
    Witam mam smartfona LG Optimus 4X HD p880 mój problem polega na tym ,że bardzo szybko pada bateria. Po naładowaniu telefonu do 100% w niecałe 5 godzin stan baterii spada do ok 70% chociaż nie używam go i jest w nim wyłączony internet. Po całym dniu gdy naprawdę tylko odbieram telefony i trochę z niego dzwonię jest tragedia - bateria potrafi spaść nawet do zera. Powyłączałem wszystkie zbędne aplikacje i też nic nie pomogło. Aparat pracuje na systemie Android 4.0.3 . Według specyfikacji producenta bateria w stanie spoczynku, bez korzystania z internetu powinna wytrzymać ok 3 dni. Dodatkowo zauważyłem ,że telefon czasami się nagrzewa i jest bardzo ciepły nawet gdy z niego nie korzystam. Jeśli ktoś z was miał lub ma podobny problem czy zna jakiś sposób na odpowiednią optymalizację to proszę o wskazówki.
  • Poziom 29  
    Moze masz jakas apke w tle mimo wszystko? To ze sie nagrzewa to normalne - Tegra 3 i cos w tle jest w takim wypadku.
  • Poziom 10  
    Wszystko co było możliwe do wyłączenia to wyłączyłem i odinstalowałem , niektóre procesy też ubiłem na amen i problem występuje dalej , już po prostu mam dość ego telefonu i żałuję ,że w ogóle go wziąłem . Chyba będę się musiał męczyć z tym LG przez prawie 2 latka .
  • Poziom 29  
    Zrob update softu, czytalem ze masz ICSa a juz JB jest.
  • Poziom 29  
    Zrob to z poziomu LG support tool z PC. Z jakiej sieci telefon?
  • Poziom 29  
    Z tego co widze zaden z operatorow nie zrobil jeszcze brandu, wiec wgraj czysty soft, ktory jest duzo lepszy od brandowanych. Proponuje jeszcze zrootowac telefon.
    Pobierz soft odpowiedni dla naszego kraju(numerek 141).

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15

Zainstaluj go przy pomocy poradnika z sieci, poszukaj u wujka google pod haslem "flash kdz 4x hd".
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Nie stracisz gwarancji, jesli telefon sie tak uszkodzi ze nie bedzie mozliwe wgranie oryginalnego softu to sie nie polapia.