Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WaveMaster MX5 - 9pin input i 6pin control input. schemat kabli.

11 Sie 2013 16:58 2367 1
  • Poziom 23  
    Witam posiadam głośniki firmy wymienionej powyżej. Sprzęt przywieziony z niemiec i z tego co mi wiadomo sprawny. Problem polega na tym że nie posiadam Kabla do podłączenia głośników ani sterownika na wejście 6 pin którym włącza się sprzęt i reguluje głośność oraz bass i treble. Myślałem aby podłączyć potencjometr pod to wejście 6pin ( w sumie 3 żeby mieć pełną regulację) tylko nie mam pojęcia co do czego podłączyć. Nie znam się na profesionalnych schematach ale jak przylutować kabel itp wiem. Powiedzcie proszę jakie informacje potrzebujecie. Postaram się je wykonać. Fotka wejść znaleziona w internecie:

WaveMaster MX5 - 9pin input i 6pin control input. schemat kabli.

"niemcy" nie istnieją, brak pytań.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM
  • Poziom 2  
    witam:) temat już pewnie zapomniany bo już jest 2017,ale piszę tylko i wyłącznie,że wczoraj od sąsiada kupiłem za tkz. flaszke 20zł hehe sam subwoofer. sytuacja identyczna jak u Ciebie : brak,kabli,głośników pilota. Temat bardzo szybko rozwiązałem. Odkręć tylną częśc i na płycie przy input i control input jest wszystko pięknie opisane skrótami RR czyli prawy tył itd. przulutowałem kabelki bo płyty i działa:)