Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RECOVERY - jak odzyskać??*Partycja Ukryta*

11 Sie 2013 18:44 2856 6
  • Poziom 6  
    Witam posiadam Laptop HP G62-B55EW miał on Windows 7 64bit po 8/9miesiącach został zrobiony format powodem tego było zaśmiecenie Laptopa czego skutkiem było widoczne spowolnienie pracy laptopa lagi itd itp.. *zapomniałem o partycji recovery zupełnie.....* i tutaj moje pytanie czy można to jakoś odzyskać/przywrócić do stanu fabrycznego?? aktualnie zainstalowana jest Vista(1dzień) Bardzo Prosze o w miare łatwe rozpisanie całego procesu(jeśli da sie) ponieważ aż tak kumaty niejestem .
    Partycja Recovery jest ukryta ale Vista widzi ją w polu odzyskiwanie systemu z punktu... ale nic pozatym nieda sie zrobić i zajmuje około 3gb.
    PS. Producent Milczy... :/
  • Poziom 6  
    za 10min napisze czy wsio sie udało :)

Dodano po 25 [minuty]:

dobra wywala mi BOOTMGR is missing Press Ctrl..... :/
  • Poziom 13  
    Spróbuj podczas włączanie komputera wcisnąć parę razy (dla pewności) klawisz F4 powinieneś wejść do recovery i tam przywrócić system z partycji ukrytej.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    gogol9876 napisał:
    Spróbuj podczas włączanie komputera wcisnąć parę razy (dla pewności) klawisz F4 powinieneś wejść do recovery i tam przywrócić system z partycji ukrytej.

Po zainstalowaniu visty klawisz recovery nie zadziała i nie ma co kombinować z klawiszem recovery.
    Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    prtmagic odpalanie z partycji 3 i wszystko wróciło Dziekuję!!!!! :D naszczęście obyło sie bez większych przygód :D