Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Compaq 100eu - Poszukuję wentylatora

GrandMasterT 12 Sie 2013 09:46 1248 0
  • #1 12 Sie 2013 09:46
    GrandMasterT
    Poziom 23  

Problem mój przedstawia się następująco: w Compaq 100eu padł całkowicie wentylator, wobec czego sprzęt w ogóle nie chce działać (zabezpieczenie - brak obrotów).

Oryginalny wentylator (a raczej chyba wentylator+radiator) w serwisie kosztuje z przesyłką ponad 300zł :D

Poszukuję więc jakiegoś zamiennika lub samego oryginalnego wentylatora, który wejdzie mi tam bez kombinowania; kompatybilnego elektrycznie - DC 5V i wyprowadzony monitoring obrotów.

Sam oryginalny wentylator to Foxconn NBF55A05H, cały komplet wentyl + ta ramka chyba nie ma osobnych oznaczeń.

Compaq 100eu - Poszukuję wentylatora Compaq 100eu - Poszukuję wentylatora

Widziałem już podobny temat na elektrodzie, jednak podany tam model wentylatora wygląda trochę inaczej i autor tematu wspominał o niewielkich trudnościach z montażem. Ja najchętniej wciągnąłbym wiatrak pasujący mechanicznie w 100% (ewentualnie inna wtyczka - nie ma problemu, przylutuję sobie starą), żeby uniknąć niespodzianek.
    Może ktoś kto naprawia laptopy (wiem, że na 100% identyczny wiatrak stosowany jest w laptopach) będzie miał taki na sprzedaż ?

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME