Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie najlepiej rozkodować numer VIN Suzuki Grand Vitara

blackcad 13 Sie 2013 20:11 7434 4
  • #1 13 Sie 2013 20:11
    blackcad
    Poziom 2  

Witam przeszukałem wszystkie strony specjalizujące sie w identyfikacji numeru VIN jeśli mógłby mi ktoś pomóc w rozkodowaniu numeru byłbym wdzięczny.

Sprawa jest dość pilna!!!

0 4
  • #3 14 Sie 2013 08:55
    blackcad
    Poziom 2  

Byłbym wdzięczny za odpowiedź od kogoś kto ma dojścia do bardziej rzetelnych raportów. Zależy mi na weryfiakcji auta przed zakupem a na stronkach wydałem troche pieniędzy na raporty które zawierały dużo rozbieżności np.:

- silnik faktycznie 1,9 DDis - w raporcie 2,4 benzyna
    - typ 4/5 drzwi - w raporcie 2/3
    - rok produkcji 2006 - w raporcie 20111
    - kolor czarny metalik w raporcie - z2u(cat eye blue)

oraz 0 informacji odnośnie serwisów i historii auta a takowa była przeprowadzana.
    Jesli ktos ma dojscia aby to sprawdzić w miarę szybko byłbym wdzięczny w piatek jade finalizować transakcję.

0
  • #4 14 Sie 2013 09:16
    jerry1960
    Poziom 33  

Jeżeli auto było serwisowane w ASO to sprawdzisz to w dowolnym ASO Suzuki za okazaniem dowodu rejestracyjnego, jeżeli nie to nie będzie tego w żadnej historii.

0
  • #5 14 Sie 2013 12:37
    Trabi
    Poziom 36  

blackcad napisał:
    Zależy mi na weryfiakcji auta przed zakupem

Pełną gwarancję na weryfikację auta masz tylko kupując samochód ze Szwecji. Możesz dokładnie sam sprawdzić w necie co się działo z tym samochodem tylko na podstawie numeru rejestracyjnego. Dlatego autka ze Szwecji nie są u nas popularne, bo nie da się kręcić z nimi szwindli :) . Innych samochodów nie da się w 100% sprawdzić i na pewno coś nie będzie grało. teraz nie ma ludzi którzy powiedzą Ci dokłądnie co się z nim działo, bo by go nie sprzedali. Takie (chore) czasy.

0