Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie najlepiej rozkodować numer VIN Suzuki Grand Vitara

blackcad 13 Aug 2013 20:11 9948 4
    blackcad
    Level 2  
    Witam przeszukałem wszystkie strony specjalizujące sie w identyfikacji numeru VIN jeśli mógłby mi ktoś pomóc w rozkodowaniu numeru byłbym wdzięczny.

Sprawa jest dość pilna!!!
    blackcad
    Level 2  
    Byłbym wdzięczny za odpowiedź od kogoś kto ma dojścia do bardziej rzetelnych raportów. Zależy mi na weryfiakcji auta przed zakupem a na stronkach wydałem troche pieniędzy na raporty które zawierały dużo rozbieżności np.:

- silnik faktycznie 1,9 DDis - w raporcie 2,4 benzyna
    - typ 4/5 drzwi - w raporcie 2/3
    - rok produkcji 2006 - w raporcie 20111
    - kolor czarny metalik w raporcie - z2u(cat eye blue)

oraz 0 informacji odnośnie serwisów i historii auta a takowa była przeprowadzana.
    Jesli ktos ma dojscia aby to sprawdzić w miarę szybko byłbym wdzięczny w piatek jade finalizować transakcję.
    jerry1960
    Level 35  
    Jeżeli auto było serwisowane w ASO to sprawdzisz to w dowolnym ASO Suzuki za okazaniem dowodu rejestracyjnego, jeżeli nie to nie będzie tego w żadnej historii.
    Trabi
    Level 36  
    blackcad wrote:
    Zależy mi na weryfiakcji auta przed zakupem

Pełną gwarancję na weryfikację auta masz tylko kupując samochód ze Szwecji. Możesz dokładnie sam sprawdzić w necie co się działo z tym samochodem tylko na podstawie numeru rejestracyjnego. Dlatego autka ze Szwecji nie są u nas popularne, bo nie da się kręcić z nimi szwindli :) . Innych samochodów nie da się w 100% sprawdzić i na pewno coś nie będzie grało. teraz nie ma ludzi którzy powiedzą Ci dokłądnie co się z nim działo, bo by go nie sprzedali. Takie (chore) czasy.