Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cisco EPC3925 - Router + dekoder Motorola hmc 3021

MaD80 14 Sie 2013 00:59 3717 5
  • #1 14 Sie 2013 00:59
    MaD80
    Poziom 8  

Witam, niedawno zmieniłem pakiet internetowy Vectry i otrzymałem w/w router-voice gate (pomimo, że i tak nie korzystam z usług telefonicznych).
    Cała konfiguracja odbywa się zdalnie, tzn.nie mam możliwości ingerencji w ustawienia routera poza statusem.
    W domu do router podłączony jest komputer i laptop, problem polega na tym ze dekoder motorola po podłączaniu do routera jest niewidoczna.
    Domyślam się ze potrzebny jest splitter.
    ------------------------------------------------------------------------
    Proszę o radę w kwestii jaki splitter użyć i czy istnieje jakaś możliwość ingerencji w ustawienia (po zmianie bramy na własną)
    Biorę pod uwagę zakup nowej bramy.
    Dziwne, ze dekoder motoroli nie może być podłączony wraz z komputerem bezpośrednio z routera (jaki jest tego powód), wiem, ze router ma funkcje bridge ale nie mam możliwości jej odblokowania.
    Proszę o radę czy dokupić splitter jeśli tak to jaki?

Czy może lepszym wyjściem byłby zakup innego routera ?

• Pomocny post
    #2 14 Sie 2013 08:49
    VooVoo
    Poziom 33  

Z tego co wiem, dekodery vectry maja nieaktywne wejścia eth, więc nie ma się co trudzić.

• #3 17 Sie 2013 08:40
    MaD80
    Poziom 8  

VooVoo napisał:
    Z tego co wiem, dekodery vectry maja nieaktywne wejścia eth, więc nie ma się co trudzić.

Miałeś racje odpowiedz z BOK na ta chwile wejścia USB i ETH są nieaktywne...

• #4 18 Sie 2013 18:38
    VooVoo
    Poziom 33  

MaD80 napisał:
    Miałeś racje odpowiedz z BOK na ta chwile wejścia USB i ETH są nieaktywne...
    Wejście USB możesz na żądanie i za opłatą aktywować. Wtedy z dekodera zrobi się PVR po podłączeniu dysku.

• #5 18 Sie 2013 21:36
    MaD80
    Poziom 8  

jeśli TV posiada nagrywanie i pause po podłączeniu usb to mogę nagrywać bezpośrednio z tv czy Vectra jakoś koduje sygnał ?.
    Kurde trochę pospieszyłem się z tą umową z Vectrą, w tym tygodniu mam zamiar zmienić TV i okazuje się, że nie mogę włożyć karty do wew.dekodera w TV bo parują karty....czyli "na siłę muszę dzierżawić od nich dekoder".

• #6 18 Sie 2013 22:01
    VooVoo
    Poziom 33  

Analog jest analogiem, a cyfrówka cyfrówką. W analogu masz góra 40 kanałów, w cyfrze prawie 200. Co ten tv potrafi odebrać - nie wiem, ale jak masz wszystkie, to nie zawracaj sobie głowy.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME