Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Xedos odci璚ie zap這nu. Zamontowany alarm Lampart 2.

10 Mar 2005 11:15 2254 6
  • Poziom 10  
    witam
    mam pytanie zamontowalem alarm lampart 2 w samochodzie mazda xedos6 tylko nie wiem pod co podpi望 odci璚ie zap這nu pod jakie przewody pilne. moze ktos wie jak pod陰czy w tym aucie domykanie szyb po zamkni璚iu drzwi pilotem sterownik szyb juz kupi貫m
    pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Odci璚ie zap這nu mo瞠sz zrobi na kilka sposob闚. Mo瞠sz odcina pomp paliwa, cewk zap這now, rozrusznik itd. Bierzesz kabel zasilaj帷y dany element i rozcinasz go. Ko鎍e pod陰czasz do alarmu, kt鏎y normalnie je zwiera, a w przypadku w豉mania odcina. Na sterownik szyb musisz pod陰czy wyj軼ia z alarmu do tego celu dedykowane - daj帷e sygna przy w陰czaniu alarmu i wy陰czaniu (wyj軼ia do zamka centralnego).
  • Poziom 10  
    Dzieki za informacje moze kto jeszcze ma jakie konkretne informacje jak to wszystko popod豉ncza a co do instrukcji w rar nie nadaje sie do samochod闚 z przed 1995 roku
  • Poziom 22  
    Z pierwszego postu wynika, 瞠 alarm masz ju pod陰czony. Odci璚ie zap這nu i podpi璚ie sterownika ju opisa貫m.
  • Poziom 12  
    Je瞠li nie dysponujesz schematem do twojego autka to najpro軼iej zrobi odci璚ie na przew鏚 "+" id帷y do pompy paliwowej. Kolor przewodu znajdziesz pod pokrywk os豉niaj帷 doj軼ie do pompy paliwowej w zbiorniku paliwa (trzeba zdj望 tylne siedzenie). Nie polecam robienia odci璚ia na przewodzie do rozrusznika bo to 瘸dne zabezpieczenie.
    Je瞠li chodzi o domykanie szyb to przewa積ie u篡wamy do tego kana逝 dodatkowego, ale takiego nie ma w alarmie kt鏎y posiadasz (o ile mnie pami耩 nie zawodzi). Pozostaje pokombinowa z wyj軼iami do sterowania centralzamkiem. Lampart II podaje naprzemiennie mas na tych przewodach , nie wiem jak jest z twoim sterownikiem domykania szyb czy te jest sterowany mas.
  • Poziom 10  
    dzieki juz wszystko pod陰czone opr鏂z szyb bo to za duzo roboty dzieki za info