Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aplikacja YouTube dla Windows Phone ponownie dostępna

pseven 14 Aug 2013 11:39 2553 2
 • Aplikacja YouTube dla Windows Phone ponownie dostępnaFirmy Microsoft i Google doszły do porozumienia w kwestii aplikacji klienckiej serwisu YouTube dla Windows Phone, która pół roku temu, na życzenie Google, została usunięta z Windows Phone Marketplace.  Klient YouTube od Microsoft można ponownie bezpłatnie pobrać z Windows Phone Marketplace.

  Aplikacja pierwotnie opublikowana została w maju 2013 roku. Kilku tygodni po premierze Google wystosowało prośbę o zaprzestanie dystrybucji aplikacji. Przyczyną tej decyzji był brak kompatybilności z systemem wyświetlania reklam typu in-stream. Przez prawie 3 miesiące do dyspozycji użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone pozostawała starsza, oparta o interfejs mobilnej wersji strony internetowej serwisu aplikacja oraz mniej lub bardziej udane programy firm trzecich.

  Zaktualizowana, oznaczona cyframi 3.2.0.0, kompatybilna z systemem wyświetlania reklam aplikacja YouTube od Microsoft oprócz pierwotnej funkcjonalności, obejmującej możliwość logowania, tworzenia list odtwarzania, korzystania z subskrypcji i pobierania filmów do pamięci, wzbogacona została o możliwość integracji z modułem Muzyka+Video oraz funkcję wysyłania filmów z pamięci urządzenia do serwisu.

  Źródło:
  http://arstechnica.com/gadgets/2013/08/microsoftgoogle-bring-back-the-good-youtube-windows-phone-app/

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  pseven
  Translator, editor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  pseven wrote 8916 posts with rating 1945, helped 0 times. Been with us since 2009 year.
 • #2
  luki56
  Level 39  
  Moim zdaniem ta aplikacja jest zbędna, wygodniej się korzysta z pełnej strony z IE.
 • #3
  Krzysiek99
  Level 27  
  Jako dodatek do głównej przeglądarki może być, ale sama w sobie jest mizerna.