Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kino domowe Lg ht552th-dh nie odtwarza oryginalnych filmów DVD. Wyświetla Sprawd

Soplica123 14 Aug 2013 21:13 2325 2
    Soplica123
    Level 2  
    Witam, posiadam kino domowe Lg ht552th-dh. Włączam oryginalną płytę DVD i wyskakuje mi komunikat Sprawdź kod regionu i w związku z tym nie mam możliwości oglądania filmów na oryginalnym DVD. Co mam zrobić żeby odtwarzało mi oryginalne filmy??? Pozostałe opcje odbierają.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    d-t-x
    Level 21  
    Wszystko jest wyjaśnione w komunikacie - niewłaściwy kod regionu, niezgodny z tym, do którego przypisana jest płyta z filmem (Europa - region 2). Skąd pochodzi to kino domowe? Jak rozumiem, wcześniej też nie działało poprawnie?
    Soplica123
    Level 2  
    Właśnie problem w tym że wcześniej działało poprawnie. Na płytach których nie czyta jest kod "2". Na kinie domowym również jest etykieta z kodem "2". Powinno działać ale tak nie jest. Może kod regionu w jakiś sposób przestawił się w kinie domowym. Chodzi mi o to że nie potrafię w ustawieniach kina domowego znaleźć jaki kod regionu jest ustawiony i ewentualnie go zmienić. GDZIE MAM SZUKAĆ I JAK USTAWIĆ/ ZMIENIĆ KOD REGIONU W KINIE DOMOWYM?