Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Humble Origin Bundle - 6 gier, w tym Dead Space 3, Crysis 2 za 1 dolara

pseven 15 Aug 2013 12:12 3849 16
 • Humble Origin Bundle - 6 gier, w tym Dead Space 3, Crysis 2 za 1 dolaraW ramach kolejnej akcji Humble Bundle nabyć można legalnie 6, przeznaczonych dla komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows gier, takich jak: "Dead Space 3", "Dead Space", "Medal of Honor", "Mirror's Edge", "Crisis 2: Maximum Edition" oraz "Burnout Paradise: The Ultimate Box" za ułamek ich wartości rynkowej.

  Kupujący sam decyduje o wysokości opłaty. Minimum wynosi 1 dolar amerykański (ok. 3 zł). Osoby, które zapłacą kwotę powyżej średniej, która w chwili pisania artykułu wynosiła niecałe 5 dolarów (ok. 15 zł), otrzymają możliwość pobrania dwóch dodatkowych gier: "Battlefield 3" oraz "The Sims 3 + Starter Pack".  Gry dostępne są za pośrednictwem platformy Origin. Oprócz tego wszystkie, za wyjątkiem "Dead Space 3", "Battlefield 3" i "The Sims 3" pobrać można ze sklepu Steam. "The Sims 3" dostępna jest również w wersji dla systemu Mac OS.

  Przychód z akcji przeznaczony zostać ma na cele charytatywne, w tym m.in. wsparcie dla Kampanii Praw Człowieka i Amerykańskiego Czerwonego Krzyża oraz prowizję dla operatorów strony. Stosunek podziału użytkownik może sam ustalić przed dokonaniem płatności. Promocja trwać będzie przez 14 dni.

  Źródło:
  https://www.humblebundle.com

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  pseven
  Translator, editor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  pseven wrote 8918 posts with rating 1945, helped 0 times. Been with us since 2009 year.
 • #2
  electro_Nick
  Level 33  
  Dodam że można również zapłacić Bitcoinami.
 • #3
  lekto
  Level 35  
  Chyba sie skuszę, 1 dolar za 1 grę czy za 6?
 • #4
  electro_Nick
  Level 33  
  Co najmniej $4.75 za wszystkie+dodatkowe, $1 za te 6, wszystko jest na stronie...
 • #5
  Gonza
  Level 27  
  Ostatnio same dobre promocje na Humble Bundle, warto dać te minimum 5$ za wszystkie gry, bo są warte dużo więcej.
 • #6
  Krzysiek99
  Level 27  
  HB to świetna sprawa, w takiej formie powinno się sprzedawać gry, nie było by wtedy wymówek ze gry są drogie. 20zł za 8 tytułów to jak za darmo.
 • #7
  intels
  Level 19  
  Polecam również kupiłem ;)
 • #8
  Arek G.
  Level 14  
  6 gier za niecale 25zl :) Juz zaplacone i dodane do Orygina.
 • #9
  Mac3k
  Level 20  
  Kupione 2 zestawy 8 gierek po 5$ każdy ... naprawdę się to opłaca! A to że można dodać je do steam i origin jednoczesnie to już miodne całkowicie. Super promocja i super że idzie to na charytatywne akcje.

  Trochę mi się kolekcja rozrosła dzięki takim i podobnym promocjom na steam i loteriom świątecznym . Warto obserwować promocje, można fajne rzeczy kupić po 8-10 zł czasami.
  Humble Origin Bundle - 6 gier, w tym Dead Space 3, Crysis 2 za 1 dolara
 • #10
  cefaloid
  Level 33  
  Krzysiek99 wrote:
  w takiej formie powinno się sprzedawać gry, nie było by wtedy wymówek ze gry są drogie. 20zł za 8 tytułów to jak za darmo.

  Ta cena jest z powodu akcji charytatywnej.

  Normalnie trzeba zaplacic programistom, oplacic patenty, podatki, biura i reklamy.

  Nie ma szans na tskie ceny poza akcjami jak ta.
 • #11
  Krzysiek99
  Level 27  
  Bez przesady, na budziku już ponad 7milionów $ w parę dni nie starczy ?
 • #12
  cefaloid
  Level 33  
  To pisz gry. Bedziesz milionerem w kilka dni.

  A tak serio, podejrzewam ze odsetek gier które są sukcesem jest taki jak np piosenek-hitów do piosenek w ogóle. Cała masa innych nie wyszła i dała straty. Producent gier musi skądś mieć na te straty i np na badania i rozwój które mogą przynieść też tylko straty.

  Stąd wg mnie ceny są jakie są bo producent gier nie wyrobi. A że jest obecnie taka akcja charytatywna z ich strony, to bardzo fajnie. Te pieniądze trafią na dobry cel.
 • #13
  Krzysiek99
  Level 27  
  Akurat twórcy dostają grosze w tym wszystkim wiec nie pitol, najwięcej idzie na reklamę i pośredników. Był artykuł na pclabie taki COD ma z budżetu 3/4 przeznaczone na reklamy. No ja przepraszam ale czy trzeba aż 35000000$ wydać na reklamę ?

  Dobra produkt się sam rozreklamuje, a gniota trzeba reklamować.

  Wszystkim ciągle mało, ile by nie napchali do kieszeni to liczą tylko straty z tyłka. Najlepszym przykładem na to co się dzieje był serwis megaupload i koleś którego zmieszali ze wszystkim co tylko możliwe bo chciał serwować treści bezpośrednio od twórców, co eliminowało by tych wszystkich złodziej i dawało by dobre ceny.
 • #14
  red3vil96
  Level 2  
  Używam humblebundle.com już od jakiegoś czasu. Ostatnio wyhaczyłem Saints Row 3, Saints Row 2, Sacred 2 i Risen 2 za Dolca :) Opłaca się. Ten pakiecik oczywiście też kupiłem
 • #16
  witek567
  Level 17  
  Te wszystkie gry można dodać na steama? I np. w battlefielda grać na multiplayerze?
 • #17
  electro_Nick
  Level 33  
  witek567, a czytałeś?

  pseven wrote:
  Gry dostępne są za pośrednictwem platformy Origin. Oprócz tego wszystkie, za wyjątkiem "Dead Space 3", "Battlefield 3" i "The Sims 3" pobrać można ze sklepu Steam. "The Sims 3" dostępna jest również w wersji dla systemu Mac OS.