Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić audi a4 b5 za czy vectra b 5.5tys

szpecs51 15 Sie 2013 15:04 1776 3
  • #1 15 Sie 2013 15:04
    szpecs51
    Poziom 6  

Witam.
    Zastanawiam się jaki samochód kupic, na wydanie mam 5.5 tys.Czy za taką cenę da się kupić audi a4 b5 w dobrym stanie najlepiej 1.8 turbo. Eewentualnie vectra b, golf3, Mitsubishi carizma, e36, lub Rover 200, 400, 600 najlepiej w gazie i tu pytanie jak jest z awaryjnoscia i dostępem do części w tych samochodach. Proszę o pomoc bo nie wiem co wybrać najbardziej podoba mi się audi następny w kolejności jest Rover najlepiej 400 a te inne wyrzej w ostatecznosci.

-1 3
  • #2 15 Sie 2013 15:41
    wichurewicz
    Poziom 24  

Kupić się da. Potem trzeba znaleźć co najmniej drugie tyle, żeby te zwłoki zaczęły jakoś jeździć i przeszły przegląd.

0
  • #3 15 Sie 2013 23:31
    tzok
    Moderator Samochody

Bez urazy ale mając niespełna 6 tys. zł rozglądałbym się raczej za jakimś Puntem 2 albo Ibizą 2, no może jakaś Astra 2 albo Mondeo 2 w przyzwoitym stanie by się znalazło.

0
  • #4 17 Sie 2013 23:11
    elemen_th
    Poziom 29  

Mój ojciec eksploatuje roverka 414 od jakichś 5-6 lat, z problemów to popsuł mu się wysprzęglik przy skrzyni, konkretnie przerdzewiało mocowanie i odpadł, jakiś wyciek był z uszczelniacza koła rozrządu i chyba wydmuchało uszczelkę pod głowicą, zepsuła się też chłodnica klimy, dziurka się zrobiła. Z auta jest zadowolony, zawieszenia przez ten czas nie dotykał, ma wersję w ocynku (od 98 czy 99 cynkowali) więc zdrowa blacha. Chciał zmieniać samochód w niedługim czasie ale mu mechanik odradzał, roverek pojeździ jeszcze nie jedną zimę. Mi w tym aucie przeszkadza słabe wyciszenie, przy 140 ciężko się rozmawia ale mały silniczek dzielnie daje rade w aucie.

0