Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS AZ 1826/12 - Przestał głośno grać

15 Sie 2013 16:36 1239 6
  • Poziom 8  
    Witam. Pragnę zaznaczyć że w temacie elektroniki jestem niezbyt oblatany, stąd może moje (głupie??) pytanie: Jestem operatorem maszyn produkcyjnych, które nie zawsze pracują cicho,w związku z tym, radio którego słucham (czynność ta nie koliduje z tym co robię) gra dość głośno: max głośność to ,,32" a radio gra 25-28. Od pewnego czasu, mam problem, który polega na tym, że głos jest na full, a radio gra ,,na pół gwizdka" Czy końcówka mocy może po prostu się kończyć, czy może głośniki siedzą?? :please: Z góry dzięki za ew. podpowiedzi. A, jest to radioodtwarzacz PHILIPS ( niestety made in china) model AZ 1826/12.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dzięki za odpowiedz, choć nie ukrywam że oczekiwałem raczej podpowiedzi... Rozumiem że do wyjścia AUX mogę podłączyć głośnik o max. mocy jak firmowe głośniki? Nie mam zamiaru go naprawiać, bo jak to mądrze napisałeś, ja też nie jestem tokarzem...W moim mniemaniu, np. końcówka mocy albo działa, albo nie (gdy się spali) czy może jej się zmniejszyć wydajność? Próbowałem nawet zaklęcia: ,,niech moc będzie z Tobą" ale nie skutkuje :not: :not: :not:
  • Poziom 18  
    jerzynawiezy napisał:
    Rozumiem że do wyjścia AUX ......

AUX to nie OUT.
    Jest to wejście np. dla zewnętrznego odtwarzacza typu mp3.
  • Poziom 8  
    No, mój drogi, teraz się wydało, byłeś tokarzem, bo ,,ustawienia gitary" to raczej nie jest język dyletanta... Złapałem kontakt do elektronika (podobno dobrego). Zobaczę, a właściwie usłyszę, ile mnie to zaboli. Obiecuję, że napiszę, jaka była diagnoza. :spoko: Pozdro , idę spać :sleeping: :sleeping: :sleeping: