Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara 1,6 proszę o opinie

sebakos 16 Sie 2013 11:23 1611 4
  • #1 16 Sie 2013 11:23
    sebakos
    Poziom 10  

Witam, chcę kupić samochód jak w tytule, w związku z tym proszę o opinię na temat tego samochodu. Kwota jaką dysponuję na dzień dzisiejszy to 8 tys. 'Cytryna' ma być w benzynie ew. + gaz, a jak macie jakąś inną propozycję, to bardzo proszę o podanie, co by było dobre w tej cenie?

0 4
  • #2 16 Sie 2013 11:54
    elemen_th
    Poziom 29  

Silnik 16V czy 8V? Ten słabszy jest trwalszy. Buda ocynkowana więc nie trzeba walczyć z rudą jak samochód nie powypadkowy.

0
  • #3 16 Sie 2013 12:12
    sebakos
    Poziom 10  

elemen_th napisał:
    Silnik 16V czy 8V? Ten słabszy jest trwalszy. Buda ocynkowana więc nie trzeba walczyć z rudą jak samochód nie powypadkowy.

Na razie się rozglądam za jakimś samochodem a że znajomy miał Xantię i sobie chwalił zacząłem się zastanawiać nad Xsarą bo bardziej mi się podoba.Mam coś na oku ale ona będzie dopiero do sprzedania w styczniu,a ja potrzebuję teraz coś do jazdy bo obecny samochód się rozbił :(

0
  • #4 08 Lis 2013 09:52
    beerman
    Poziom 16  

Sprawdzona konstrukcja (rozwój modelu ZX), wygodny, świetne zawieszenie. Jeśli nie był serwisowany (czytaj nie wymieniono na czas elementu eksploatacyjnego w postaci łożysk igiełkowych) poprawnie to najczęściej do zrobienia jest regeneracja tylnej belki - brzmi groźnie, ale to dość prosta operacja. Koszt różny, poniżej tysiąca.
    Sprawdzić belkę można dość prosto - jeśli łożyska są w dobrym stanie to tylne koła stoją prosto | | , jeśli są zużyte to widać będzie coś takiego / \ (mniej lub bardziej) :-)

0
  • #5 16 Lut 2014 11:41
    sebakos
    Poziom 10  

Witam samochód kupiony co prawda nie Xsara a Peugeot 206.

0