Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet Kiano Young 9 dziwne kreski na ekranie itp

Krystian12025 16 Aug 2013 15:56 4503 2
 • #1
  Krystian12025
  Level 9  
  Dzień Dobry  Piszę z problemem mojego tableta, mój tablet w ciągu ostatniego czasu nie działa, został oddany po raz drugi na gwarancje. Gdy tablet został kupiony spełniał swoje zadanie działał świetnie. Po pewnym czasie gdzieś po upływie 3 miesięcy tablet zaczął szaleć to znaczy zaczął się zawieszać, wydawać różne dźwięki, pokazywać dziwne kolorowe kreski na ekranie itp. W końcu oddałem go na gwarancje gdy wrócił z gwarancji został zmieniony tylko sof tablet podziałał 15 minut i zawiesił się po czym nie chciał się włączyć, raz zaskoczył po paru dniach raz nie, znów zaczął wydawać różne dźwięki, pokazywać dziwne kolorowe kreski na ekranie itp. Oddałem go ponownie na gwarancje i ponownie go odebrałem został wymieniony układ podświetlenia i soft, włączyłem tableta działał ok.5 minut i znów zawieszać, wydawać różne dźwięki, pokazywać dziwne kolorowe kreski na ekranie itp.

  Przesyłam Zdjęcie na nim widać te paski nieraz jest ze cały ekran w różnych paskach ale kiedy pokazują się te paski co na zdjęciu tablet się zawiesza i nie włącza nieraz się włączy po paru godzinach albo dniach :/ nie wiem co jest proszę o pomoc.
  Tablet Kiano Young 9 dziwne kreski na ekranie itp
 • #2
  Mariusz Raczek
  Level 28  
  Tablet jest spsuty poważnie. Przyczyna - niska jakość podzespołów i wyścig z montażem. Płyta główna, matryca albo jedno i drugie. Dopilnuj aby aby serwis ci go zrobił, oddawaj go im do skutku, bo po gwarancji zostanie tylko utylizacja.
  Pozdrawiam.
 • #3
  Krystian12025
  Level 9  
  no o to chodzi ze zepsuty przychodzi z gwarancji naprawiony niby a nie działa. Masakra jeszcze się dowiedziałem, że został wymieniony układ podświetlenia a to jest w tym tablecie nie możliwe bo jest scalony z matrycą. Więc dla mnie to żenada.