Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat centralnego zamka omega c

siarzewski1 10 Mar 2005 16:09 3720 9
  • #1 10 Mar 2005 16:09
    siarzewski1
    Poziom 10  

witam, mam problem poniewaz alarm i centralny zamek w omedze mi nie dzialaja!!! na pilota... a na kluczyk normalnie dziala.... wyminilem juz bateire w pilocie ale nic to nie dalo... prosze o pomoc.... !!!!!!!! bede bardzo wdzieczny !!!!!!!!!!!! jesli ktos sie na tym zna niech napisze siara.siara(malpa)neostrada.pl lub 0609593717

0 9
  • Pomocny post
    #2 10 Mar 2005 23:17
    janusz kaczor
    Spec od samochodów

Witam .Włącz zpłon,otwórz drzwi ,przciśnij przycisk na pilocie (pilot skierowany wkierunku odbiornika oczko w podsufitce )lampka oświetlenia wnętrza powinna zgasnąć 2 razy.To jest uzgodnienie kodu.Powinno działać.

0
  • #3 11 Mar 2005 10:39
    czapajew
    Poziom 21  

Albo uwalona centralka?

0
  • #4 11 Mar 2005 15:53
    siarzewski1
    Poziom 10  

dzieki serdeczne za porade... juz chodzi i wszystko jest oki!!! jeszcze raz dzieki..... mam jeszcze jedno pytanie: poniewaz mam automatyczna skrzynie..... czy jest mozliwosc zmiany na manuala i jakie sa koszty... skrzynia oczywiscie uzywka bo nowa kosztuje cos kolo 20 tys zł...

0
  • #5 11 Mar 2005 18:31
    janusz kaczor
    Spec od samochodów

Szkoda zmieniać taka krzynka automatyczna dosyć długo żyje.No i frajda z jazdy sam mam automat w amerykańcu .Czasami biore od syna VW-Golfa w manualu i to nie to.

Dodano po 2 [minuty]:

Miałem klienta który zrobił ponad 300tys.ztaką skrzynią i silnikiem MV6.

0
  • #6 26 Mar 2005 15:37
    siarzewski1
    Poziom 10  

witam, mam znowu problem z alarmem.... wszsytko bylo dobrze... dwa dni temu w nocy alarm sam sie wlaczyl .... zerwalem sie z łóżka bo myslalem ze cos jest nie tak... ale garaz byl nienaruszony i alarm w garazu sie nie wlaczyl... czyli nikogo kolo samochodu nie bylo.... po okolo godzinie znowu sie wlaczyl...... nie wiem co z tym zrobic..... wiec narazie zamykam go tylko na centralny zamek bez alarmu..... co mam zrobic??? jesli ktos moze to prosze o pomoc........

0
  • #7 26 Mar 2005 16:33
    OBER1
    Poziom 12  

cześć
    może siłownikowi/kom master się coś powaliło i po pewnym czasie trochę popuszczają i dają sygnał że są otwarte i się alarm wzbudza

0
  • #8 26 Mar 2005 16:36
    siarzewski1
    Poziom 10  

jak to sprawwdzic?? i jak naprawic????

0
  • #9 26 Mar 2005 17:37
    janusz kaczor
    Spec od samochodów

Może napisz coś więcej o alarmie czy tojest wersja fabryczna Opla.Sprawdz włącznik pod klapą silnka.

0
  • #10 26 Mar 2005 17:48
    OBER1
    Poziom 12  

mówie o uniwersalu: od mastera idzie 5 przewodów, zielony, fioletowy to do sterowania otwieraniem zamykaniem, pozostałe 3 zwierają się odpowiednio gdy jest całkiem zamknięty/otwarty, jak siłownik znajdzie się w nie skrajnym położeniu to będzie dawać błędny sygnał i alarm może wariować (kwestia regulacji siłownika lub jego wymiany), jeżeli te 3 przewody odłączysz całkiem i nie będzie się alarm wzbudzał to wina siłownika (przy odłączonych przewodach brak sterowania centralnym z kluczyka). Jeżeli central jest fabryczny lub jeszcze bardziej inny to niech się wypowiedzą inni

0