Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Ace S5830 - problem z wyswietlaczem

17 Sie 2013 17:07 2979 2
  • Poziom 14  
    Witam.
    Mam telefon Samsung Galaxy Ace S5830. Telefon po upadku - zbity dotyk oraz w połowie rozlany ekran.
    Kupiłem wyswietlacz i dotyk (podrobki). Dotyk dziala bez problemu, ale z wyswietlaczem był problem - swiecił na biało. Myślałem ze to wina chinskiej podrobki, poszedłem, dostałem drugi wyswietlacz - tym razem ekran sie podswietla ale nic wiecej.
    Załatwiłem drugi taki sam telefon. Przekładam wyświetlacz - i dalej lipa. Świeci na "szaro". Założyłem z poowrotem rozlany LCD - działa normalnie... Dodam jescze ze dwie podróby które wczesniej zakladałem są sprawne - przełożyłem do tego drugiego Samsunga.
    Podsumowując:
    -w telefonie nie działają żadne inne wyświetlacze poza tym który był fabrycznie w telefonie. Nie podeszły dwie podróbki i jeden oryginał (wszystkie sprawne). W połowie rozlany wyświetlacz działa normalnie.

Macie jakieś pomysły?
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Masz SG Ace S5830 czy S5830i ? Wyswietlacze zamiennie nie beda dzialac. Czyli jesli masz S5830i musisz kupic LCD do wersji z i. Jesli masz S5830 musisz kupic do wersji bez i. Model mozesz sprawdzic pod bateria. Mala rzecz, a tyle zachodu ;) Zwracac uwage trzeba na takie szczegoly.
  • Poziom 14  
    OK, dzieki wszystko już jasne :)
    Ładnie dałem się zrobić :)