Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bardzo prosze pmóżcie ze śmigłem!!! PROSZĘ

chudzian 10 Mar 2005 17:54 1277 5
  • #1 10 Mar 2005 17:54
    chudzian
    Poziom 13  

Mam problem dość dużej wagi. Jestem w trakcie robienia samolotu pionowego startu (śmigłowca) i nie wiem jak zrobić śmigło !!!!!
    POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!

0 5
  • #2 10 Mar 2005 19:39
    cinek13
    Poziom 16  

smigła nie musisz robić sam, w warunkach domowych jest to prawie nie wykonalne. poszukaj w sklepach modelarskich i w internecie na 99.9% znajdziesz takie jakie jest ci potrzebne :)

0
  • #3 10 Mar 2005 23:13
    MirekCz
    Poziom 35  

Mala poprawka.
    Zrobienie smigla w warunkach domowych jest jak najbardziej wykonalne. Chcesz wiedziec jak? Przejdz sie do klubu modelarskiego zajmujacego sie latajacymi modelami RC.

Ale oczywiscie najlatwiej/najlepiej jest kupic gotowca. Poszukaj w sklepach modelarskich, w internecie jest kilka, np. http://www.arthobby.pl/cgibin/shop?show=elprop&sort=id&sid=326d19c6

0
  • #4 13 Mar 2005 20:20
    trenerek
    Poziom 12  

Napisz cos wiecej o tym smigle, wymiary, przenoszona moc, przewidywany material.
    Pozdrawiam
    Darek

0
  • #5 18 Mar 2005 16:11
    JohnyB1986
    Poziom 19  

Kolega chyba pomylił forum, nie szybciej byś znalazł odpowiedź na jakimś forum modelarskim, a nie związanym z elektroniką??? Najbardziej mnie denerwuje mnie to że jak napisze jakiś temet, i pomyle dział to wywalaja temat do kosza, natomiast jeżeli ktoś pisze wogóle nie na tym forum to traktuja to z przymróżeniem oka. Np, widziałem na elektrodzie projekt jakiegoś Motoru. Temat rozwinięty na 2-3 strony. Ja zapytałem o próbki z TI, i zostałem obluzgany że jestem gorzej niz amatorem... A chciałem tylko sie dowiedzieć na czym to polega.

0