Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung UE55es7000-brak reakcji na pilota,kolorowe pasy wzdluż

oliwialiberty 17 Aug 2013 23:04 1497 1
    oliwialiberty
    Level 1  
    Od marca jestem posiadaczką Samsunga UE55es7000.Telewizor bardzo mi się podobał.Od dwóch tygodni jednak dzieją się z nim dziwne rzeczy.Mianowicie co chwilę się sam włacza i wyłacza-nie reaguje wtedy na pilota i w zasadzie na nic.Poza tym jak załapuje sygnał z dekodera polsatu to przez chwilę coś widać a za chwilkę pojawiają się w nim kolorowe pasy -jasno zielone, lub kolorowe; za chwilę znowu gaśnie.Dzisiaj taka działał cały dzień, potem zgasł.Jak go włączyłam wieczorem to znowu chodzi bez zarzutu.Zrobiło mi się to już kilka razy w przeciągu dwóch tygodni.Czy to może być np.wina dekodera cyfrowego Polsatu?Bo dzisiaj jak tv nie chodził udało mi się uruchomić film z usb i tv działał bez zarzutu ?Mam z tym kłopot -bo, żeby go zabrali do serwisu -muszę prosić kolegę o zdjęcie go ze ściany i zapakowanie w wielkie pudło, które zajmuje cała moją piwnicę i obawiam się ,że jak tv dotrze do serwisanta to będzie chodził -bo takie numery robi mi już od dwóch tygodni.Więc podejrzewam,ze mi napiszą że tv w porządku i cały mój demontaż pójdzie na darmo.Może ktoś miał z tym tv podobne problemy ...??
    User removed account
    User removed account