Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA - płyta indukcyjna amica jak uruchomić

18 Sie 2013 19:21 29883 9
  • Poziom 8  
    Witam,
    moja płyta indukcyjna we wszystkich możliwych miejscach wyświetla mi nr 8 ,cały czas miga ,świeci się klucz .Nie chce mi się odblokować.Wyłączyłam ją z prądy na kilka godzin,po ponownym włączeniu jest to samo.Migają cyferki ,klucz nie chce się wyłączyć.....co robić?
  • Poziom 8  
    Zawiozłam płytę do punktu serwisowego mają obejrzeć i się wypowiedzieć.
    Może jutro się dowiem to napiszę.
  • Poziom 8  
    W serwisie wymienili panel sterujący-400zł.Wczoraj zamontowaliśmy 2razy zgrzałam kiełbasę ,ugotowałam makaron i.....na nowo to samo,płyta nie reaguje na nic,migają 8.Co Wy na to?
  • Poziom 8  
    Witam,dziś przed rozmontowaniem płyty do serwisu ,włączyłam ją ponownie i .......
    płyta włączyła sie jakby nic jej nie było.
    Zadzwoniłam do serwisu informując Pana o zdarzeniu-Pan powiedział -proszę ją obserwować ,macie państwo 6 m-y gwarancji.-

I co Wy na to?Przecież ta kuchenka jest z jakąś wadą,jak dla mnie.
  • Poziom 8  
    cd.....
    Po południu została odgrzana fasolka ,a potem.....płyta zaczęła na nowo migać 888 i już tak jej zostało!
    Co to może być?
    Proszę o odpowiedź.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Witam,co mam zrobić?-latają te 8 od czasu do czasu,nie ma reguły ,kiedy wyskoczą.Zawiozłam do serwisu,a tam płyta chodzi dobrze.Serwisant mówi,a co ja mam tu naprawić jak wszystko gra?Testujemy kilka dni i chodzi bez zarzutu.
    Przyjechałam do domu ,1 odgrzana zupka i znów migają 8.
    Co radzicie?Proszę o pomoc.
  • Poziom 30  
    Skoro płyta nie chce dobrze pracować w kuchni, a dobrze pracuje w serwisie... na chłopski rozum biorąc warto zaprosić elektryka na pomiary.
  • Poziom 8  
    ....właśnie dziś przyjechał Pan z serwisu z naprawioną naszą kuchenką.Podłączył ,zagotowaliśmy trochę wody.No dziala.....Ledwie wyszedł na nowo śmigające 8.
    Pan wrócil ,oddał kasę za naprawę ,mówi ,że to moduł za 700zł.
    Nie wiem dlaczego tak przeciągali sprawę ,nie mniej dobrze się zakończyło ,bo chociaż kasa wróciła za naprawę.
    Jaką polecacie kupić nową kuchenkę?Ponoć wszystkie są awaryjne-zalezy od szczęścia?Pozdrawiam.