Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Ducato 2005 r - Schemat instalacj oświetlenia

18 Sie 2013 21:28 3600 4
  • Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Witam Panowie,
    Poratowałby mnie ktoś schematem oświetlenia tył do Fiata Ducato 2,8 2005 rok zabudowa skrzyniowa?
    Problem jest taki, ze zginęło światło przeciwmgielne oraz światło cofania.
    Zerkalem w sobotę na tą instalację i wygląda na to ze instalacja idzie od przodu do tylnego zderzaka wewnątrz ramy. Prawa wiązka idzie po prawej a lewa po lewej stronie. Podpowiedziałby mi ktoś też którędy wiązka wchodzi w ramę?? (w jakim konkretnie miejscu??) Swoją droga bardziej poronionego pomysłu dawno nie widziałem, żeby kable puścić w ramie tak, aby nie było do nich żadnego dostępu...
    Z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 1  
    Witam, moim problemem jest brak oświetlenia w lampce podsufitki oraz kabiny ładunkowej w ducato 2,8 2005.

czytałem gdzieś że za to odpowiedzialny jest moduł zespolony z włącznikiem swiateł awaryjnych.

Będę ogromnie wdzięczny za podesłanie schematu instalacji el. zasilania wew kabiny.
  • Poziom 32  
    "Zasilanie do zespołu sterowników dochodzi bezpożrednio z akumulatora, a linia zabezpieczona jest bezpiecznikiem F01, znajdującym się w skrzynce rozgałężnej w komorze silnika B001, oraz bezpiecznikiem F39, znajdującym się w skrzynce rozgałężnej pod zestawem wskażników B002"
  • Poziom 8  
    Witam. Dołączę się do tematu. Chciałem podłączyć oświetlenie led na pace lecz przypadkowo zrobiłem zwarcie. Sprawdziłem bezpieczniki koło kierownicy i wszystko ok. Dodam jeszcze że nie działa całe oświetlenie wewnętrzne. Możecie pomóc będę wdzięczny :)