Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączanie słuchawek bezprzewodowych

barczy 18 Sie 2013 22:49 2991 2
  • #1 18 Sie 2013 22:49
    barczy
    Poziom 8  

Witam,

1 Jestem zielony w tego typu sprawach więc pytam i proszę o proste słowa bo jestem prostym człowiekiem :D.Chodzi mi o to, że planuję zakup słuchawek bezprzewodowych Corsair Vengeance 2000 i chciałbym się dowiedzieć czy gdy podłączę je do czegoś innego od PC będą działać?Mam na myśli np. telewizor, telefon.

2 Oraz czy gdy uda mi się podłączyć je do telewizora (Samsung LE40D550) to czy otrzymam dźwięk, który jest wysyłany z xboxa np podczas rozgrywki.Zadaje to może głupie (nie wiem) pytanie bo ciekawi mnie czy nie wywalę pieniążków w błoto.

3 W przypadku telefonu mam na myśli użycie przejściówki (nie wiem czy działa ale jest taki sprzęt na allegro itd, ale wiadomo może to być tylko atrapa, która nie działa),w której kabel usb wchodzi do przejściówki a ona sama do telefonu (SAMSUNG GALAXY S2).Napisałem telefon gdyż często słucham na nim muzyki a możliwość używania przy nim słuchawek była by boska.

Jeżeli zły dział to proszę o podanie prawidłowego.Za każdą pomoc szczerze dziękuję i pozdrawiam, Mateusz :).

0 2
  • #2 18 Sie 2013 22:59
    Trabi
    Poziom 36  

barczy napisał:
    czy gdy podłączę je do czegoś innego od PC będą działać?Mam na myśli np. telewizor, telefon.

Nie, bo łączą się ze sprzętem poprzez USB. Do TV musiał byś mieć mini-jack czyli połączenie analogowe.
    barczy napisał:
    gdy uda mi się podłączyć je do telewizora (Samsung LE40D550)...

Jak wyżej.

0
  • #3 19 Sie 2013 16:30
    TajemniczyElektryk
    Poziom 8  

Przecież urządzenie USB może być samą (analogową) przejściówką. Powinno działać ze wszystkim.

0