Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsra Picasso 1.6b pb+g - BSI WYMIANA XSARA PICASSO CZY BĘDZIE PASOWAĆ ?

19 Sie 2013 15:29 7083 6
  • Poziom 7  
    Prawdopodobnie mam uszkodzone bsi (wszystko na to wskazuje) brak działającego prędkościomierza -z tego co wiem sygnał idzie z bsi a czujniki dobre,nie działa guzik od ryglowania drzwi,nie mrugają kierunkowskazy przy zamykaniu centralnym... I kupiłem nowe bsi+kluczyk i mam pytanie czy ktoś będzie wstanie mi pomóc w ustaleniu tego:STARE BSI -REF VALEO:730 041 11 REV DAV:11897 REV SYLEA 140 293 REF PSA 96 414 283 80 00/278/N BSI-BIOTE M4 HARD:PR4 SOFT:V 8.1 NOWE BSI-REV VALEO:730 025 12 REV DAV:11896 REV SYLEA:142 790 REV PSA : 96 424 094 80 BSI-BIOTE B6 HARD:PR4 SOFT:V8.2 CZY PO ZAPROGRAMOWANIU STEROWNIKA SILNIKA BĘDZIE WSZYSTKO DZIAŁAĆ? Na sucho działa samochód otwiera się zamyka kontrolki działają....Gdzie w legionowie lub warszawie można rozsądnie zaprogramować bsi+komputer silnika????Dziękuję za odpowiedz.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Oj jak nie jesteś w temacie to się za to nie bierz sam,ty masz pewnie bsi z kolorowymi wtyczkami? Jak tak to uważaj,bo ogólnie Francuzy mają pochrzanioną elektronikę ,i jeszcze ta xsara.... Jak nie zrobiłeś jeszcze to daj znać.
  • Poziom 7  
    Jutro będę wymieniał ..chętnie przyjmę pomoc,mam umówionego (wstępnie ) jutro elektryka -nie mam pewności że sobie poradzi. I mam pytanko czy jak zmienie sterownik tylko silnika czy auto odpali? czy programowanie...
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Jak zmienisz sam sterownik silnika lub samo BSI to nie odpali. Musi być komplet - BSI, sterownik silnika i klucze. Inaczej trzeba dopisać do reszty w aucie.
  • Poziom 15  
    Pewnie zalany... częsta przypadłość.
    Jak Twój mechanik sobie nie poradzi to daj znać bo widzę, że też jesteś z okolic Lublina.
  • Poziom 7  
    Niestety, Jabłonna k/Warszawy, ale i tak dziękuję za odpowiedź.
  • Poziom 7  
    Już dziękuję.Zmieniłem komputer na taki sam (bosch) i auto odpaliło,lecz dalej jest coś nie tak....(brak mocy,nie równa praca....) ręce mi opadają tydzień walki z autem i nic-jutro jadę do diagnosty.pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc .