Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowa większa obudowa z lepszym chłodzeniem do 150zl

kuadam2 19 Aug 2013 16:44 999 8
    kuadam2
    Level 14  
    Witam,
    po zakupie wielu nowych części do mojego komputera zrobiło się trochę ciasno nie wspominając o możliwościach chłodniczych mojej obudowy (1 wentylator około 8 cm)
    kable się plączą i musza dotykać karty graficznej i dysków bo nie ma już na nie miejsca. Także potrzebuje nowej obudowy która zmieści płytę główna msi b75a-g43 i żeby zostało jeszcze trochę miejsca. Obecnie moja karta GTX 550Ti praktycznie dotyka dysków twardych jest może z 2 cm miejsca. Ważne żeby obudowa miała na przednim panelu wejście na mikrofon i słuchawki + przynajmniej 2 usb najlepiej 3.0, jeden slot 3,5 na czytnik kart. Powinna tez mieć duże wentylatory w standardzie lub chociaż możliwość montażu. Na koniec zostawiłem skromny budżet bo chciałbym żeby zmieściło się to w 150zl, wiem ze może być ciężko coś znaleźć ale może coś doradzicie bo w obudowach się zupełnie nie orientuje.

Wymiary obecnej:
    wysokość: 42 cm
    szerokość 18 cm
    długość :43 cm

Dodano po 2 [minuty]:

Aha zasilacz mam obecnie montowany na gorze obudowy wiec nie wiem czy będzie możliwość montażu na dole jest to chieftec gps-450AA-101 A
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Mleczyk89
    Level 34  
    W tej cenie może SilentiumPC Brutus M23

Wygląda zacnie, wymagania frontu spełnione, wentylacja raczej bardzo dobra.
    kuadam2
    Level 14  
    Ciekawa obudowa i już widzę ze jest sporo większa. Tylko czy nie będzie problemu z montażem zasilacza? Może jeszcze jakieś inne propozycje
    kuadam2
    Level 14  
    M23 ma fajny wygląd wiec chyba ja zakupie ale mam jeszcze trochę czasu bo będę zamawiał najwcześniej w piątek. Ale czy na pewno nie będzie problemu z montażem zasilacza?
    Kuppsko
    Level 16  
    Nie martw się, będzie pasować jak ulał :D
    kuadam2
    Level 14  
    Dzięki za pomoc prawdopodobnie kupie M32
    wariato
    Level 43  
    Ten chieftec ma długie kable więc bez różnicy dla niego czy na dole czy na górze. Oczywiście lepiej dla zasilacza jak jest na spodzie.
    kuadam2
    Level 14  
    zakupiona m32