Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha Aerox - Przerywa podczas przyśpieszania

20 Sie 2013 14:12 2430 1
  • Poziom 8  
    Witam mam problem ze skuterem Yamaha Aerox z 2005r. pojemność 50ccm, może zacznę od początku gdy kupiłem skuter miał on już założony wydech leo vince ZX nie zbierał się tak jak powinien i osiągał tylko 70 km/h. Ostatnio przeczytałem że sportowe tłumiki też posiadają blokadę i okazało się że ten mój ma i gdy się jej pozbyłem skuter od razu dostał lepszego przyśpieszenia ale też zaczął przerywać podczas przyśpieszania tak jakby odcinało mu zapłon ale słyszałem że aeroxy nie mają blokady na module i gdy jadę te 70 km/h odkręcam do końca monetkę skuter zaczyna przerywać obrotomierz warjuję . Zapomniałem dodać że gdy kupiłem skuter może nie zbierał się tak jak teraz ale też przy prędkości 70 km/h tak jakby odcinało mu zapłon. Teraz jak odblokowałem tłumik to gdy odkręcam manetkę do końca to podczas przyśpieszania przy ok 45 km/h zaczyna przerywać to muszę puścić manetkę i znowu odkręcić żeby przyśpieszyć do tych 70 km/h. Proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Jeżeli stosuje się sportowy tłumik, to gaźnik wymaga regulacji włącznie z wymianą dysz lub nawet całego gaźnika na sportowy.