Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spinka/zatrzask drzwi-pilnie poszukiwany saab 9-3ss 2007

20 Sie 2013 16:27 1326 4
  • Poziom 6  
    Witajcie,
    Zakończyłem modernizację audio w moim aucie. Nie miałem zbytniego doświadczenia więc kilka razy musiałem zdejmować boczki drzwi aby wprowadzić poprawki przez co moje zatrzaski się wytarły i powyginały i nie trzymają już jak na początku. Szukałem zatrzasków do Saaba ale nigdzie nie mogłem ich znaleźć.. znalazłem takie http://mera.auto.pl/kolki-tapicerki-spinki-za...i/143588-spinka-tapicerki-vw-seat-10-szt.html ale sprzedawca uczciwie powiedział, że będą wypadać oraz takie http://mera.auto.pl/kolki-tapicerki-spinki-za...i/143588-spinka-tapicerki-vw-seat-10-szt.html ale tu nie potrafili mi doradzić. Wiecie może gdzie można dostać oryginalne bądź pasujące zamienniki?
  • Poziom 2  
    Witam,
    czy możesz podpowiedzieć jak zdjąć ten boczek kierowcy przy moim SAABiku.
    Mam 9-3 z 2006 roku i potrzebuję wymienić panel sterowania szyby bo chyba padł a mam już kupioną używkę.

Pozdrawiam
    Patryk

Dodano po 1 [minuty]:

Nie chcę pourywać czegoś a coś ewidentnie trzyma , jakieś chyba śruby gdzieś są.
  • Poziom 6  
    Jakimś płaskim śrubokrętem podważasz zewnętrzną część rączki najlepiej w górnej częśći gdzie jest tak jakby podwinięta. Jak zdejmiesz to będą tam dwie śruby które odkręcisz śrubokrętem od saaba. Potem najlepiej od dołu wkładasz coś płaskiego najlepiej owiniętego w jakąś cienką szmatkę aby nie porysować lakieru i podważasz aż włożysz tam palce. Jak już masz pewny chwyt to poprostu mocno szarpiesz. Jeśli topierwszyraz to będą trzymały bardzo mocno więc nie martw się, że coś urwiesz. Trzeba użyć sporosiły. Oderwij dół potem boki i wyjmij drzwi do góry. Odpinasz klamkę i kostki i boczek już masz oddzielnie. Wrazie czegodzwoń maszmój numer w wiadomości prywatnej.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki.
    Pomogło, zrobiłem.
    Noże jeszcze wiesz gdzie kupić używany panel do podnoszenia szyby, ale z opcją składania lusterek i domykania szyb z pilota. Niestety to co kupiłem działa bardzo dobrze, ale bez właśnie składania lusterek i domykania.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam
    Patryk
  • Poziom 6  
    Cześć dopiero zauważyłem. Wisz co na facebooku jest taka grupa saab sprzedam, kupie, zamienie popros o dodanie i tam napisz na bank ktoś będzie miał.