Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Microsoft Outlook 2010 - jak odbierać pocztę z wielu kont do jednego folderu?

Ostzie 21 Aug 2013 11:15 4104 3
    Ostzie
    Level 10  
    Microsoft Outlook 2010 - jak odbierać pocztę z wielu kont do jednego folderu?
    Po dodaniu kont do Microsoft Outlook 2010 rozbija mi każde konto osobno (do każdego konta są osobne foldery skrzynki odbiorcze, maili wysłanych, usuniętych, śmieci itd.). Przy kilku kontach robi się z tego długa lista. W Outlook Express poczta przychodząca na każde konto (jak również ta wysłana czy w koszu) zapisywała się do jednego folderu bez względu na ilość dodawanych kont do programu (foldery lokalne). Czy ktoś się orientuje, czy w Microsoft Outlook jakaś opcja pozwalająca na podobny układ? Jeśli się da, to czy można obecne foldery scalić? Znajdują się w nich już maile.
    P.S szukałem na elektordzie oraz w google, ale nie znalazłem nigdzie rozwiązania, jedynie jedno podobne pytanie, ale niestety bez odpowiedzi.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    wojtasdm
    Level 26  
    Po utworzeniu konta pod listą kont jest pole: "Wybrane konto dostarcza pocztę do...", tam sobie ustaw wszystkie konta na jeden plik ".pst".

Scalić pliki możesz później poprzez import wiadomości.
  • Helpful post
    helmud7543
    Level 43  
    Plik>Ustawienia kont>Zakładka Plik danych. Jeśli używasz Imap to raczej nie da się tego zrobić - można tylko dla kont łączących się przez POP3.
    Ostzie
    Level 10  
    Tak, konta korzystają z IMAP, mimo wszystko spróbuje, ale to nie na tym kompie, więc zrobię to później, dziękuję za odpowiedzi. Temat do zamknięcia, chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł.
    Pozdrawiam