Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Langeford 710 - jak dorobić pilota?

tester2002 11 Mar 2005 09:07 1736 4
  • #1 11 Mar 2005 09:07
    tester2002
    Poziom 9  

Witam, tak mi się fajnie zjeżdżało na nartach że zgubiłem kluczyk wraz z pilotem do swojego pojazdu przy upadku :( Alarm to Langeford 710. Czy wiecie, jak najmniejszym kosztem mogę dorobić drugiego pilota? Czy mogę kupić nowego albo używanego i go sobie zaprogramować?

Byłbym wdzięczny za informację. Może ktoś z Forumowiczów posiada takiego pilota i byłby skłonny go odsprzedać? Albo zna lokalizację w Trójmieście, gdzie mogę dorobić pilota.

PS: Słyszałem o tym, że aby cokolwiek zrobić z tym alarmem potrzebne jest wciśnięcie przycisku serwisowego. Gdzie on się znajduje? Na obudowie alarmu?

Pozdrawiam i dzięki za ew. pomoc!

0 4
  • #2 11 Mar 2005 09:13
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Dzwoniłeś do mnie wczoraj z tym problemem i poradziłem Ci byś pojechał do firmy cerbis na rogu Grunwaldzkiej i Kołobrzeskiej na terenie salonu KIA. Tylko tam można coś dokupić do lagenforda w Gdańsku.

koszt pilota z zaprogramowaniem wacha się od 80 do 120zł.

Pozdrawiam Michał

0
  • #3 11 Mar 2005 09:51
    tester2002
    Poziom 9  

Witam, świat jest mały. Trochę mnie ta cena przestrasza, może jednak ktoś ma używanego pilota :)

PS: czy mógłbyś powtórzyć, na wypadek gdybym kupił już tego pilota, sposób programowania? Niestety nie zanotowałem podczas rozmowy.

pozdrawiam

0
  • #4 12 Mar 2005 10:12
    grzech12
    Poziom 16  

Musisz sprawdzić czy ta centralka ma opcję programowania pilotów bo jeżeli nie to najprostszym rozwiązaniem jest kupienie drugiej centralki i podpięcie jej w zamian tej.

0
  • #5 12 Mar 2005 22:51
    bambo1
    Poziom 15  

grzech12 napisał:
    Musisz sprawdzić czy ta centralka ma opcję programowania pilotów bo jeżeli nie to najprostszym rozwiązaniem jest kupienie drugiej centralki i podpięcie jej w zamian tej.

A jak masz zamiar sprawdzić czy HP710 ma opcję programowania pilota, znasz odmianę która by nie miała?Koleżka jęknął już przy cenie (rozsądnej) jednego nadajnika, a Ty go namawiasz na wywalenie sprawnej centrali zakup nowej-będzie to taniej?

0