Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon z play - który wybrać

zyrol81 22 Sie 2013 12:09 972 3
  • #1 22 Sie 2013 12:09
    zyrol81
    Poziom 12  

WITAM

Niedługo kończy mi się umowa i chcę przenieść numer do Play. Jestem zainteresowany taryfą Formua S z małym pakietem internetowym. Jednak mam problem z telefonem. Nie wiem który wybrać. Inne tematy traktują o Formule M w play, a nic nie ma o najniższej.
    Otóż chciałbym telefon do 600zł. Moje kryteria wyboru to:

- System Android
    - Wyświetlacz minimum 4 cale
    - Gniazdo jack.

Telefon będzie służył głównie do filmów, internetu, nawigacji, muzyki, czasem zdjęć.
    - Telefon nie musi odtwarzać filmów w jakości HD.
    - Internet raczej przez Wi-Fi. Przydałby się czytelny wyświetlacz.
    - Nawigacja głównie na rowerze. Dobrze byłoby zatem, aby bateria wytrzymała przynajmniej te 5 godzin przy ciągle włączonym wyświetlaczu.
    - Muzyka raczej różna, acz nie zaprzeczam, że zależy mi na dobrym dźwięku. Słuchawki raczej własne. Tych z telefonu i tak nie będę używać.
    - Zdjęcia głównie na zewnątrz. Gdzieś czasem na trasie coś fajnego się znajdzie a akurat nie ma aparatu fotograficznego pod ręką.

Nie potrzebuje zatem telefonu o nie wiadomo jakich parametrach . No, może pawięć RAM by się przydała, bo jednak aplikacji swoich dużo mam. Nieżadko te 512 MB to stanowczo za mało. I nieżadko aplikacje muszę trzymać na karcie.
    No, to tyle jeśli chodzi o kryteria telefonu. Proszę o pomoc w wyborze.

0 3
  • #2 22 Sie 2013 12:20
    elemen_th
    Poziom 29  

O 50zł przekracza budżet LG L9

0
  • #3 22 Sie 2013 12:29
    TomekxD
    Poziom 29  

LG L9 można polecić. ;)

0
  • #4 22 Sie 2013 12:47
    zyrol81
    Poziom 12  

LG L9 trochę za drogi jednak. 600zł to jest górna granica. A i tak za te 600zł będę musiał przymieraćc głodem przez miesiąc. :)

0