Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson FK 6900 - manualne ustawienie tvn

WIOLONCZELISTKA 22 Sie 2013 18:19 1992 4
  • #1 22 Sie 2013 18:19
    WIOLONCZELISTKA
    Poziom 8  

Witam,
    z gory przepraszam za brak polskich znakow. Niestety pisze na japonskiej klawiaturze.

Bardzo prosze aby nie przenosic mojego postu z tego powodu do kosza

Moj problem polega na tym iz zakupilam TNK Smart HD+

Po podlaczeniu dekodera do anteny oraz do TV aktywowalam karte na infolinii. Poproszono mnie abym ustawila dekoder na kanale TVN jednak podczas wyszukiwania kanalow automatycznie kanal ten sie nie pojawia. Po kolejnym kontakcie z infolinia poproszono mnie abym manualne ustawila czestotliwosc TVNu na 11393 i w tym momencie pojawia sie problem. Ustawiam czestotlowosc 11393 polaryzacja pionowa V i w zaden sposob nie moge tego zatwierdzic pilotem po wcisnieciu ok wszystko wraca do jakis wczesniejszych ustawien. Nie wiem jak mam ustawic ten TVN czy poprostu zostawic ta czestotliwosc po wprowadzeniu recznym i nie zatwierdzac ale nie wiem czy bedzie to spelnialo swoja funkcje i czy te uprawnienia przejda na ta karte. Aktywacji dokonalam 3 dni temu i nadal nie ogladam TV. Prosze o pomoc jak mam znalezc ten TVN aby przeszly uprawnienia?

• #2 22 Sie 2013 19:33
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

WIOLONCZELISTKA napisał:
    Aktywacji dokonalam 3 dni temu i nadal nie ogladam TV. Prosze o pomoc jak mam znalezc ten TVN aby przeszly uprawnienia?

Satelita: Eutelsat Hot Bird 9
    Pozycja: 13E
    Transponder: 10
    Częstotliwość: 11393 MHz
    Polaryzacja: V
    Symbol Rate: 27 500 Mbps
    FEC: 5/6
    Sprawdź, czy w dekoderze te parametry są takie same, zapewne FEC jest ustawiony na 3/4, i to w tym tkwi problem, biorąc pod uwagę, że wprowadzono zmiany transmisji, a dekoder swój czas już ma i dane mogą być już nie aktualne.

• #3 23 Sie 2013 10:27
    mihal2002
    Poziom 43  

WIOLONCZELISTKA napisał:
    Ustawiam czestotlowosc 11393 polaryzacja pionowa V i w zaden sposob nie moge tego zatwierdzic pilotem po wcisnieciu ok

Jest coś co się nazywa edycja transpondera. Jest instrukcja (strona 15 i 16) którą także trzeba przeczytać (jak edytować, dodać transponder).

• #4 23 Sie 2013 21:11
    LeDy
    Poziom 43  

To jeszcze do kompletu dodam , że w Ferdkach FEC jest Auto.

Moderowany przez telesat1:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1580513.html. Punkt 2.
    Ostrzeżenie.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo