Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg42ld450+LG V180 odtwarzanie z pendrive

Italian99 23 Sie 2013 11:54 780 1
  • #1 23 Sie 2013 11:54
    Italian99
    Poziom 1  

Witam. Posiadam TV lg42ld450 oraz odtwarzacz LG V180. Czy majac te 2 urzadzenia moge w jakis spoob ogladac w TV filmy z pendrive? Tv posiada wejscie na pendrive, ale tam tylko muzyka lub obrazki. Pomyslalem ze moze trzeba by dokupic jakis kabel laczacy pendrive z TV lub odtwarzaczem? Podlaczajac aparat cyfrowy z odtwarzaczem moge ogladac w TV to co na aparacie. Macie jakis pomysl? Slyszalem tez cos o jakims pilocie serwisowym. Opcja nagrywania filmu na plyte DVD RW tez wchodzi w gre, ale to czasochlonne i uciazliwe. Potrzebuje jakis polaczyc z pendrive

0 1
  • #2 23 Sie 2013 19:22
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Jest kilka sposobów, aby na tym TV oglądać filmy z pendrive podłączonego do TV. Ja skutecznie skorzystałem z nokii E-51 ( z Symbianem ), wgrywając program Psiloc irRemote. Programik ten zamienia wspomnianą komórkę w pilota serwisowego dla tego TV. Z takim pilotem uzyskujemy dostęp do Menu Serwisowego. Tu uruchamiamy DIVIX i mamy aktywne wejście USB dla tego rozszerzenia. Ja robiłem to na TV 32 LD 350. Prosze odszukać na tym forum informacji na ten temat, bo jest ta metoda skutecznie opisana. Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo