Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki Swift 1.3ddis 2009r. - Powoli wkręca się na obroty.

cardoctor 23 Aug 2013 17:45 3432 2
    cardoctor
    Level 17  
    Objaw jest taki że przy depnięciu w podłogę od 1500obr do 2500obr/min strasznie mułowaty.Po 2500obr. idzie jak rakieta.Przepływkę odpinałem i jest dużo lepiej.Przepływ na zapiętej 16kg/h jak dojdzie do ok.60kg/h przy przyśpieszaniu to dopiero chce jechać.Na odpiętej ma cały czas 80kg/h.Założyłem nową przepływkę i bez zmian.Może te silniki tak mają ale klientka twierdzi żę tak nie było, że przyśpieszenie miał równomierne.Przebieg 55tyś km.więc wykluczam przytkany katalizator.Egr wykręcałem i nic.Diagnoza Carmanem i opcomem.Tech2 z oplowskim softem nie widzi go choć przecież to oplowski motor 1.3cdti.
    DanielCh2
    Level 2  
    Witam mam problem z Swift 1.3 ddis nie wkręca się powyżej 4 tys na postoju czy podczas jazdy między 1.5;tys A 2.7 coś jedzie ale to jeszcze nie to.bledow brak.dpf czyszczony EGR zaślepiony wyprogramowany.bledow brak.turbo po regeneracji.po zgaszeniu pojawia się błąd w kolumnie kierowniczej c1122.po odpaleniu ginie.

Dodano po 1 [minuty]:

Witam mam problem z Swift 1.3 ddis nie wkręca się powyżej 4 tys na postoju czy podczas jazdy między 1.5;tys A 2.7 coś jedzie ale to jeszcze nie to.bledow brak.dpf czyszczony EGR zaślepiony wyprogramowany.bledow brak.turbo po regeneracji.po zgaszeniu pojawia się błąd w kolumnie kierowniczej c1122.po odpaleniu ginie.