Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne

Sołtys_Elbląga 23 Sie 2013 18:03 1107 7
  • #1 23 Sie 2013 18:03
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Witam. Na sprzedaż mam to co na zdjęciach. Sprzedam tylko w całości bo nie mam czasu na bieganie po pocztach i stanie w kolejkach, Ty sobie potem zrób z tym co chcesz.

Pierw opis a potem zdjęcia.
    3 dyski twarde ATA, ax80gb sprawne, nawet są jakieś dane jak muzyka, filmy itp, pewnie jakieś dokumenty, nie mam jak tego usunąć, trzeci dysk 40gb o ile pamiętam jest uszkodzony.
    [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne
    Dwie karty dźwiękowej, każdą używałem i każda sprawna.
    [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne
    4 karty graficzne, ta 64mb z przyklejonym na drut radiatorem chyba działa, kiedyś kumpel dał mi, żebym naprawił a ja rzuciłem ją w kąt - mówił, że sprawna, ale ja sprzedam jako niesprawną, ta z plombą KONI to FX5200 128/128 o ile mnie pamięć nie myli - ta jest sprawna, reszta śmieć.

[Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne
    Płyta główna jak widać, wyrwane prawie gniazdo USB i 2 napuchnięte kondensatory co z resztą też widać, po za tym działała a skoro działała wtedy to pewnie i dziś.
    [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne
    Dwie taśmy, nie wiem czy dobre, jedna na pewno nie i do tego dwie stacje dyskietek 1,44 i 3 napędy CD czy tam DVD - napędy sprawne, stacje nie wiem, w jednej coś lata więc pewnie nie.
    [Sprzedam] Płyta gł, karty dźw i graf, dyski, napędy, stacje dysk i inne
    Każde ze zdjęć ma ponad 6mb więc może dłużej się otwierać. Starałem się o dobrą jakość aby każdy oglądający był zadowolony.

Moja propozycja cenowa to 159 zł za wszystko i wysyłka paczką priorytetową na mój koszt, wszystko będzie wrzucone do kartonu obok siebie, jedynie zabezpieczę porządnie 2 dyski twarde 80gb.
    Jako gratis dodaję pamięci do płyty głównej: 3x 128 mb 133 i DDR1 512mb 400mhz. Innej takiej okazji nie znajdziesz. Jeżeli będzie więcej kupujących to wtedy będziemy się tu licytować.
    Pieniądze zdobyte ze sprzedaży przeznaczę na jakąś fundację dla chorych dzieci i piszę tu całkiem poważnie, bo jesteśmy (żyjemy) w takim kraju gdzie rząd widzi siebie i swoje rodziny. Codziennie umiera setki ludzi i nikt nie robi żałoby narodowej, ale jak politycy się rozbili to trzeba było uszanować to. Prezydentem w Elblągu został Jerzy Wilk z PIS (przedwczesne wybory). Teraz tylko wyglądam codziennie za okno czy nikt nie rozpoczyna budowy pomnika samolotu ze zdjęciami.

Wszystkie przedmioty starałem się opisać dokładnie, u mnie nie ma jak na allegro typu "Wtedy działało, potem leżało w szufladzie i nie wiem czy działa" Skoro działało wtedy to i dziś.

• #2 23 Sie 2013 18:13
    kajoj6661
    Warunkowo odblokowany

smarty dysków chętnie bym zobaczył 80gb

• #3 23 Sie 2013 18:15
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Nie mam możliwości sprawdzenia ze względu na swój sprzęt, kupiłem jakąś przejściówkę na ATA żeby podłączyć dyski ale ponoć moja płyta jest za dobra aby to używać. Żaden nie ma bad sektorów.

• #4 23 Sie 2013 18:38
    kajoj6661
    Warunkowo odblokowany

Bez smart-u nikt nie będzie zainteresowany dyskami chyba że elektroniką samą

• #5 23 Sie 2013 19:00
    Kasek21
    Poziom 43  

Bez SMART'u to dyski trzeba traktować jako uszkodzone więc nic nie warte.

Płyta ma uszkodzone kondensatory.

Napędy są nic nie warte.

Cena delikatnie mówiąc przegięta. Co do samej wpłaty na fundację to każdy może tego dokonać i nie musi przy tym przyjmować złomu.

• #6 23 Sie 2013 19:07
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Kasek21 napisał:
    Bez SMART'u to dyski trzeba traktować jako uszkodzone więc nic nie warte.

To co mam szukać po sąsiadach kto ma starą płytę główną? Naprawdę nie mam jak sprawdzić, mogę udzielić gwarancji bo wiem, że te są sprawne.
    Kasek21 napisał:
    Płyta ma uszkodzone kondensatory.

Każdy da radę wymienić.
    Kasek21 napisał:
    Napędy są nic nie warte.
    Wiem
    Kasek21 napisał:
    Cena delikatnie mówiąc przegięta.
    Sugerowałem się tym, że ostatnio sprzedałem prawie to samo, tylko bez napędów a dwie płyty główne za 190 zł. Zawsze można sobie wyskrobać złoto czy srebro.
    Panowie, kończymy pisanie o takich świadomych rzeczach.

• #7 23 Sie 2013 19:48
    kajoj6661
    Warunkowo odblokowany

czyli wystaw ofertę sprzedaży jako towar uszkodzony

• #8 29 Sie 2013 19:07
    Sołtys_Elbląga
    Poziom 31  

Dobra, 90zł i te napędy wyrzucam do śmieci, faktycznie były coś warte 10 lat temu.