Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi chorus m4 brak regulacji głosu - całkowita cisza

daniel.sz 23 Sie 2013 18:30 2349 7
  • #1 23 Sie 2013 18:30
    daniel.sz
    Poziom 21  

Witam radio samochodowe Blaupunkt Audi CHorus kaseciak na motoroli MC68HC7 B32 Odczytana zawartość pytanie do kolegów odnośnie zawartości czy jest poprawna ? i w jaki sposób jest realizowane mute w tym grajku. Objaw cisza w eterze końcówka sprawna czy zawartość motoroli może mieć na to wpływ? Wsad jest oryginalny tylko sczytany nie chcę na razie podstawiać innego

0 7
  • #2 23 Sie 2013 19:09
    fabi
    Spec od car audio

Akurat mam takie radio na warsztacie, wgrałem twój wsad, Po wpisaniu kodu jest cisza, ale podgłosiłem i gra. Po wyłączeniu i włączeniu gałką gra dalej. Może masz już procek na wykończeniu, Podgrzej go delikatnie hotem i sprawdź jak się zachowuje. Możesz to zrobić na włączonym radiu i zobaczyć czy regulacja powraca.

0
  • #3 23 Sie 2013 19:15
    daniel.sz
    Poziom 21  

Witam czy przy podgłaszaniu pojawia się coś na wyświetlaczu? Potencjometr wieloobiektowy działa dla basu tył przód itd ale przy podgłaszaniu nie ma żadnej "grafiki" na wyświetlaczu możesz sprawdzić czy u ciebie jest tak samo?

0
  • #4 23 Sie 2013 19:26
    fabi
    Spec od car audio

Na wyświetlaczu nie ma żadnych zmian podczas regulacji głośności. Tylko widać zmiany przy regulacji bas/sopran, balans, przód/tył.

Dodano po 1 [minuty]:

Dmuchnij na chwilę gorącym powietrzem na ten procesor co czytałeś, sprawdzisz czy da to jakiś efekt.

0
  • #5 23 Sie 2013 19:33
    daniel.sz
    Poziom 21  

Na razie dzięki niestety nie mam jak dzisiaj tego posprawdzać a szkoda bo jak masz takie samo na stole sprawne to porównalibyśmy kilka napięć. Przynajmniej wiem że od zawartości motoroli mogę się odstosunkować

0
  • #6 23 Sie 2013 19:37
    fabi
    Spec od car audio

Na elektrodzie jest schemat radia z podanymi napięciami.

0
  • #7 23 Sie 2013 19:58
    daniel.sz
    Poziom 21  

jutro podgrzeję i dam znać odnośnie efektów muszę przejrzeć jeszcze mechanizm magnetofonu jest pokiereszowany może jaki switch robi psikusa. z zdemontowanym mechanizmem przechodzi w tryb magnetofonu

0
  • #8 23 Sie 2013 20:05
    fabi
    Spec od car audio

Te radio tak ma. W nim nie ma przełącznika radio/tape. Przełącza się samo po włożeniu kasety. Jak wyciągnie się mechanizm to przełącza się na tape.

0
  Szukaj w 5mln produktów