Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VCR Mitsubishi HS-303EZ - EE:EE na wyświetlaczu, nie otwiera kieszeni

23 Sie 2013 20:32 960 2
  • Poziom 18  
    Witam, dostałem to wideo i mam wyżej wymienione problemy. Czy jedno ma coś wspólnego z drugim? Co oznacza ten komunikat konkretnie oraz jakie napięcie ustawić 220 czy 240V? W gniazdku mam około 230 więc po środku.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Serwisant
    Komunikat nie nic wspólnego z napięciem sieci.Może zgłasza Error. W tych mtv stary smar sklejał cały mechanizm.Raczej nieopłacalna zabawa.Sprawdź stan paska i kółka pasowego na dużym kole silnika (pękało).
  • Poziom 18  
    Może powiem tak: bardzo podobają mi się magnetowidy, ich konstrukcja mechanizmy itd. A to mój pierwszy egzemplarz który jest ładowany od góry dlatego tym bardziej chciałbym go postawić na nogi :)

Dodano po 2 [minuty]:

Otworzyłem go i teraz zamiast nie wypuszczać kieszeni nie chce jej zamknąć. (Uszkodzony zatrzask?) Jeden raz wsadziłem kasetę. Trzymał ją i: nawinął taśmę na głowicę, jednak nie chciał jej odtwarzać. To wina paska właśnie tak?
    Przy okazji czy ma ktoś może dostęp do manuala i instrukcji serwisowej do tego egzemplarza?

Dodano po 1 [minuty]:

O tym że to error się domyśliłem, jednak co on konkretnie oznacza? "Czuje" że coś jest nie tak z mechanizmem?

Dodano po 26 [minuty]:
    Mechanizm nie otwiera się, słychać tylko pracę jakiegoś silnika. Pasek klinowy? Biorę się za otwieranie :) Zatrzask jest chyba elektroniczny bo po podłączeniu do prądu zamknął się.