Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha PW 80 - dławienie na pierwszym biegu

24 Sie 2013 09:22 1623 9
  • Poziom 7  
    Mam Yamaha PW 80. Jak ruszam, to muli się na 1 biegu, dopiero później ma moc. Co zrobić?
  • Poziom 18  
    Dokładnie sprężarką przedmuchaj gaźnik.
  • Poziom 7  
    Dzięki, zrobię tak.
  • Poziom 7  
    Znowu to samo.
  • Poziom 13  
    Sprawdz filtr powietrza. Moja kiedyś też się dławiła. Założyłem stożkowy filtr i się o niebo lepiej wkręca i dokręca. Na próbę możesz zdjąć wąż filtr - gaźnik i zobaczyć czy się poprawi. Wiem że tak sie nie powinno robić bo silnik będzie zasysał syf. Ale na krótką próbę nic się nie stanie. Tylko zrób tak żeby syf odpadający z koła nie pchał sie tam. Jak nic się nie zmieni. Wyjmij gaźnik rozbierz na czynniki pierwsze. Wyczyść, skręć. Wyczyść i wyreguluj przerwę na świecy.
  • Poziom 7  
    To wszystko zrobiłem i to samo, co może być?
  • Poziom 13  
    Moja też czasami miała takie "jazdy". Jak chciała to jechała super. Jak nie to też ją muliło. Wydaje mi się że może mieć wpływ jakość paliwa i ilość oleju który sama pobiera i miesza. Próbowałeś regulować po czyszczeniu gaźnik. U mnie było po regulacji trochę lepiej.
  • Poziom 7  
    troszeczke lepiej ile sie powino lac oleju do paliwa
  • Poziom 27  
    Kwrobert17 przecież ci napisał, że mieszanka paliwowa tworzona jest automatycznie. Ściągnij sobie instrukcję i poczytaj albo chociaż pooglądaj obrazki ( tak jest to przedstawione na obrazkach) bo widzę iż twoja wiedza jest żadna. Jak próbujesz dolewać olej do paliwa to i nie dziwota, że muli. Po co zakładasz jeszcze jeden temat skoro dostałeś odpowiedź (raportuję).
  • Poziom 13  
    Dokładnie. Pod siedzeniem jest zbiornik na olej. Żeby się do niego dostać trzeba je odkręcić. Dwie śruby M6 nad kołem. Jest też okienko do podglądu ile go tam jest z lewej strony ale u mnie prawie nic nie widać przez nie. A do baku wlewa się "czystą" benzynę.