Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brandt dwe 400 - nie startuje

mulawkam 24 Sie 2013 10:53 963 2
  • #1 24 Sie 2013 10:53
    mulawkam
    Poziom 9  

Witam, już raz otrzymałem pomoc dotyczącą naprawy mojej zmywarki. Mam nadzieję, że pomimo, iż staje się coraz bardziej wiekowa znowu się uda. Po włączeniu na kilka sekund zapala się lampka pierwszej fazy cyklu mycia i po kilku sekundach zaczyna migać, a po kolejnych kilku zapala się ostatnia dioda oznaczają ca koniec cyklu. Nie towarzyszą temu żadne odgłosy. Dodam, że sytuacja zaistniała po dwóch tygodniach niekorzystania ze zmywarki. Może ktoś jest w stanie podpowiedzieć?
    Z góry dziękuję

1 2
  • #2 15 Mar 2014 11:23
    mydloking
    Poziom 2  

mulawkam Witam mam ten sam problem udało się go jakoś rozwiązać ?

-1
  • #3 16 Mar 2014 19:24
    mulawkam
    Poziom 9  

Nie bardzo wiem co odpowiedzieć. Zmywarkę wystawiłem na taras, wezwałem mechanika, który powiedział, że poszła pompa i naprawa będzie nieopłacalna. Zmywarka postała jeszcze miesiąc miałem ją już wyrzucić, ale kolejny raz spróbowałem ją załączyć i poszło. Podłączyłem prowizorycznie i cały cykl przeszedł. Wykonałem jeszcze jedną próbę i znowu poszła. Zaprosiłem ją znowu do swojej kuchni i już kilka miesięcy pracuje normalnie. Widocznie przeżyła swoją śmierć kliniczną. Zmywarka ma już 14 lat. Nie wiem czy to jest jakaś odpowiedź, ale tak było.

0