Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Si4463 20 modułów do testowania zostało rozesłanych do członków elektroda.pl

24 Sie 2013 16:29 11916 23
This content has been translated » The original version can be found here
  • Poziom 7  
    Aby podziękować za wsparcie [https://www.elektroda.pl/], chcielibyśmy zaoferować do testowania 20 sztuk modułu frontowego RF DRF4463F opartego na si4463 z laboratoriów Silicon. Dziesięciu najlepszych użytkowników, którzy są zainteresowani i chcą przetestować, proszę odpowiedzieć na ten temat. Każdą 2 sztuki DRF4463F wyślemy pocztą bez żadnych opłat. Podstawowe funkcje pokazano poniżej:

Nadajnik-odbiornik 433 MHz
    Moc wyjściowa 20 dBm
    -126dBm czułości
    Standardowy interfejs SPI
    Cyfrowe wyjście RSSI
    Programowalny wskaźnik wykrywania nośnej
    Szybkość transmisji danych: 0,123 ~ 1000 kb / s kb / s
    Prąd czuwania:
  • Admin grupy Projektowanie
    Ciekawe moduły, myślę, że osoby, które otrzymują moduły powinny prezentować wyniki swoich testów na elektroda.pl, dzielić się swoimi uwagami i doświadczeniami.

Aby zachować spójność wyników, należy wysłać odpowiednią antenę z modułami.

Przejrzałem twoją stronę i jest bardzo prosty arkusz danych:
    http://www.dorji.com/docs/data/DRF4463F.pdf

Kiedy kliknąłem link ,,si4463 Sample Codes", nic tam nie było.

Gdzie mogę znaleźć opis rejestrów kontrolnych, protokołu komunikacyjnego itp.?

Myślę, że powinieneś wysłać do wybranych użytkowników (za pomocą osobistej wiadomości),
    unikalny jeden kod czasowy / kupon, który można wykorzystać w sklepie / u sprzedawcy.

Czemu ? ponieważ wybrani użytkownicy mogą przeprowadzać testy osobiście lub dawać kupon odpowiedniej osobie, może poza elektroda.pl
    (dzięki czemu mogą dołączyć do elektroda.pl po testach :) a informacje o modułach mogą rozprzestrzeniać się poza forum)
  • Poziom 7  
    I !, Dziękuję za życzliwą uwagę na moje stanowisko. Przykładowe kody są oparte na naszym zestawie, który może wykazać podstawową komunikację między modułami. Plik zostanie przesłany na naszą stronę w przyszłym tygodniu w pliku zip zapisanym za pomocą hasła. Możemy wysłać jeden egzemplarz do naszych klientów lub dziesięciu pierwszych użytkowników [elektroda.pl] poprzez osobistą wiadomość lub e-mail. Powodem hasła jest to, że mamy nadzieję, że nasi konkurenci nie będą tak szybko kopiować naszych kodów :-) .
    Zaszyfrowany plik zip na stronie internetowej, wysyłanie hasła przez e-mail / PM to moim zdaniem bezpieczeństwo przez niejasne.

Jeśli wydanie kodu przykładowego może mieć wpływ na Twoją firmę, po prostu nie publikuj jej.

Wielu użytkowników używa różnych mikrokontrolerów, więc będą pisać kod samodzielnie.

Moim zdaniem specyfikacja rejestrów konfiguracji i sposób wysyłania danych powinny być publikowane.
    Sprzedajesz produkt, a klient powinien wiedzieć, jak go używać.
  • Poziom 7  
    korrus666 napisał:
    Jeśli nadal są wolne próbki tych modułów, chciałbym je przetestować.

Jest nadal dostępny. Możesz wysłać mi swój szczegółowy adres wysyłki i telefon przez prywatną wiadomość lub e-mail do nocorn1 [at] gmail [dot] com. Umówimy przesyłkę tak szybko, jak to możliwe, gdy otrzymamy informacje.
  • Poziom 14  
    Witaj!
    Czy te moduły są nadal dostępne? Myślę o łączu radiowym 433 MHz i moduły te wyglądają interesująco :)
  • Poziom 7  
    raistlin83 napisał:
    Witaj!
    Czy te moduły są nadal dostępne? Myślę o łączu radiowym 433 MHz i moduły te wyglądają interesująco :)

Ta wiadomość jest długoterminowa, dopóki nie wyślemy 20 sztuk :-) . Za pierwsze dziesięć plakatów w tym temacie podamy 2 sztuki dla każdej osoby. Do tej pory mamy tylko 2 kandydatów (w tym ciebie), więc nadal jest 8 szans. Dla obserwatorów Nex wystarczy zamieścić swoje zainteresowanie tutaj, a następnie wysłać mi swój szczegółowy adres wysyłki i informacje telefoniczne przez prywatną wiadomość lub e-mail bezpośrednio do nocorn1 [at] gmail [dot] com bezpośrednio. Zorganizujemy przesyłkę jak najszybciej i poinformujemy Cię o wysyłce.
  • Poziom 15  
    Cześć,
    Interesują mnie również te moduły i chciałbym je wykorzystać w moim projekcie.
  • Poziom 40  
    DORJI_COM napisał:
    korrus666 napisał:
    Jeśli nadal są wolne próbki tych modułów, chciałbym je przetestować.

Jest nadal dostępny. Możesz wysłać mi swój szczegółowy adres wysyłki i telefon przez prywatną wiadomość lub e-mail do nocorn1 [at] gmail [dot] com. Umówimy przesyłkę tak szybko, jak to możliwe, gdy otrzymamy informacje.

Wysłałem ci prywatną wiadomość z moim adresem. Czekam na paczkę. Dzięki.
    Arek
  • Poziom 7  
    Do: Arek,

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość i odpowiedzieliśmy ci e-mailem, więc sprawdź, czy wiadomość e-mail została wprowadzona do folderu SPAM. Próbki wysłano wczoraj pocztą. Prześlę ci numer przesyłki drogą prywatną.

Do: raistlin83

Próbki wysłano wczoraj pocztą. Prześlę ci numer przesyłki drogą prywatną.

Do: Piotrek

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Dostaliśmy twoje dane przesyłki. Próbki są dostępne. Ponieważ nasz kolega idzie na pocztę dwa razy w tygodniu. Przesyłka może być zorganizowana w środę lub czwartek. Po otrzymaniu informacji poinformuję Cię o danych śledzenia.
  • Poziom 24  
    Witam, chciałbym również zamówić moduł. Wykorzystam to w mojej pracy edukacyjnej.
  • Poziom 7  
    starepc.pl napisał:
    Witam, chciałbym również zamówić moduł. Wykorzystam to w mojej pracy edukacyjnej.

Nie ma problemu. Proszę o przesłanie mi szczegółowego adresu wysyłki i numeru telefonu przez prywatną wiadomość. Próbki prześlemy pocztą za kilka dni.
  • Poziom 23  
    Jestem również zainteresowany tymi modułami, wyślę ci mój adres za pośrednictwem PM
  • Poziom 17  
    Dorji_COM, to bardzo miłe z twojej strony. Chciałbym przetestować ten moduł frontonu w moim projekcie. Jestem bardzo zainteresowany. Niestety http://www.dorji.com/docs/data/DRF4463F.pdf ładuje się powoli. Mam nadzieję ze względu na popularność :) Spojrzałem na
    http://www.silabs.com/Support%20Documents/TechnicalDocs/Si4464-63-61-60.pdf

Wysłałem już wiadomość ze szczegółami (PM).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Cześć Dorji_COM,

Czy nadal dostępne są próbki? Jeśli tak, chciałbym go zamówić. Wyślę ci adres za pośrednictwem PM.

Pozdrowienia!
  • Poziom 7  
    Do tej pory mamy dziewięć próśb o próbki, wysyłając odpowiedź tutaj lub prywatną wiadomość:

Nazwy użytkowników: korrus666, raistlin83, Piotrek, duch, arturcieslak1, starepc.pl, austin007, tomekgl i damdam.

więc pozostaje jeszcze jedno miejsce na próbki. Dla tych przyjaciół, którzy będą tęsknić za próbą oceny, zwróć uwagę na Twittera DORJI (twitter.com/dorji_com). Podobne działania przeprowadzimy w [elektroda.pl] w najbliższej przyszłości i ogłosimy je na naszej stronie Twitter.
  • Poziom 12  
    cześć

Wysłałem prywatną wiadomość

pozdrowienia
  • Poziom 7  
    Właśnie otrzymaliśmy przykładowe żądanie od [xckrzysin], więc wszystkie 20 sztuk darmowych próbek zostało już zarezerwowanych. Dziękujemy za uwagę na nasze produkty i prosimy o obserwowanie naszego Twittera, na którym ogłosimy w najbliższym czasie nowe przykładowe działania testowe na [elektroda.pl]
    Ciekawa okazja dla członków forum, mam nadzieję, że te próbki pozwolą pokazać ciekawe projekty na stronie elektroda.pl.

Darmowe próbki są wyczerpane.

Teraz temat zmienia się w udostępnianie doświadczeń i rozwiązywanie problemów ;)

Dyskusja w języku polskim, możesz zacząć tutaj:
    Połączyć

• Poziom 34  
    Dzięki DORJI_COM, z przyjemnością przetestuję funkcje twoich modułów RF. Pozdrawiam, damdam
  • Poziom 7  
    And! napisał:
    Ciekawa okazja dla członków forum, mam nadzieję, że te próbki pozwolą pokazać ciekawe projekty na stronie elektroda.pl.

Darmowe próbki są wyczerpane.

Teraz temat zmienia się w udostępnianie doświadczeń i rozwiązywanie problemów ;)

Dyskusja w języku polskim, możesz zacząć tutaj:
    Połączyć

I !, Dziękuję bardzo za miłą pomoc. Skończę montaż przykładowych kodów w ciągu kilku dni i wklej link w nowym temacie :-) .

Dodano po 9 [minuty]:

Do: Piotrek, duch, arturcieslak1, starepc.pl, austin007, tomekgl i damdam

Próbki zostały wysłane w ten wtorek i właśnie wysłałem informacje śledzenia do twoich skrzynek pocztowych. Uprzejmie sprawdź to i poinformuj mnie, jeśli znajdziesz jakiś błąd.

Do: xckrzysin

Twoja prośba nie dotarła do ostatecznego terminu wysyłki, więc próbki zostaną wysłane jutro. Wkrótce poinformuję Cię o danych śledzenia.