Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-e2600 Jak wgrać firmware ?

mpd123 24 Aug 2013 18:18 4179 6
    mpd123
    Level 12  
    Witam
    (Jeśli zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie )
    Posiadam Telefon Samsung gt-e2600, chciałem wgrać do niego firmware ogólny (teraz jest t-mobile, a jestem w play i nie mogę odbierać mms) próbowałem to zrobić programem FlashTool_E2, lecz program pokazuje błąd o źle skonfigurowanym porcie com. Prosiłbym o pomoc w skonfigurowaniu tego programu bądź wybraniu innego do wgrania firmware. W załączniku program którym wgrywam.

Pozdrawiam mpd123
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Firmware ogólny ? A co to ? Chyba chodzi Ci o niebrandowany. Który wgrywasz ? Podaj symbol.

Z3x załatwi sprawę.
    elemen_th
    Level 29  
    mpd123 wrote:
    teraz jest t-mobile, a jestem w play i nie mogę odbierać mms
    To znalazłeś sposób, jak strzelanie z armaty do muchy. Nie łatwiej z Twoją wiedzą po prostu skonfigurować telefon do odbierania mms?
    mpd123
    Level 12  
    Witam

Dziękuje za zainteresowanie, lecz konfigurację robiono w salonie play (sam też na początku próbowałem) i nic nie zmieniła ich konfiguracja, dlatego polecono mi jeszcze wgranie firmwar-u niebrandowanego.

Dodano po 2 [minuty]:

sPeRaCz.PL- przepraszam chodziło o soft niebrandowany, a symbol to :
    E2600XXKK1_OXAKK2
    mpd123
    Level 12  
    Witam

Udało mi się pobrać z3x niestety nie posiadam wiedzy jak wgrać tym soft więc prosiłbym o pomoc, instrukcje
    mpd123
    Level 12  
    Witam
    Mam ten program załączyłem w pierwszym poście, ale niestety nie wiem ja go skonfigurować i tu tkwi problem dlatego prosiłbym o pomoc w ustawieniu.
    Pozdrawiam