Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie HEADY - instrukcja do centralki Beninca

24 Sie 2013 21:55 14751 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Zamontowałem zestaw do bram skrzydłowych beninca bob21 230V (wersja bez enkodera) i mam problem, bo po dojsciu do mechanicznych odbojników napęd nie jest wyłączany (słychać siłowniki).
    W zestawie jest centralka beninca HEADY.
    Niestety instrukcja nie zawiera wskazówek co do programowania, a może ta wersja nie posiada wyłączników przeciązeniowych, wiem, że można ustawić czas pracy siłowników. Ma może ktoś instrukcję programowania tej centralki? Albo podpowie jak to zrobić?
  • specjalista -automatyka bramowa
    Mam po bułgarsku, ale pdf z możliwością kopiowania-wklejania więc tłumacz Google...
    Jeśli to ta wersja co trzeba to wychodzi na to, że nie ma tam żadnego automatycznego wykrywania krańców ani przeciążeniówki tylko ręcznie ustawiasz czasy z zapasem na zimę. Tak samo w końcu jest w FAAC 452 MPS i siłownikach 414 (tylko w nim jest takie "półautomatyczne" wykrywanie czasów, siłowniki na końcach też powinny "buczeć" parę sekund). Jako jedyne zabezpieczenie przeciążeniowe (znowu tak jak w FAAC) jest możliwość zredukowania ustawienia mocy i momentu startowego obu silników.